Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek lehetett ezek...

Szerintetek lehetett ezek alapján az én hibám a vetélés?

Figyelt kérdés

Nem tudtam h terhes vagyok az 5.hétig.dohányoztam,munkahelyen emelgettem,forró vízben fürödtem és kávéztam is.

üres petezsák volt missed ab lett :(



2015. febr. 1. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a 6. Héten derült ki hogy terhes vagyok. Cigiztem en is , bar előtte 2 héttel elkezdtem letenni mert rosszul voltam tőle, de nem gondoltam hogy terhes vagyok es azert. Ittam energia italt , kávéztam is, es fürödtem is eleg meleg vízben. Megis egészséges babàm született aki most másfél eves. Semmi baj nem történt , a cigit es minden karos dolgot azonnal letettem. 40+5 re született a lanyom 3720 grammal. Szoval nem ezek miatt tirtént nyugi. Ne hibáztatod magad. A természet alakította igy, lehet beteg lett volna . Majd legközelebb :)
2015. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy, eszedbe ne jusson hibáztatni magad! :( Az, hogy a terhesség csak a petezsákig jutott, és nem fejlődött tovább, nagyon valószínű, hogy genetikai oka volt. Ne okold magad, mert biztos nem te voltál a hibás.
2015. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Nagyon sokan vannak akik ennél rosszabbat is megtesznek, mégis megszülik a gyereket.


A terhességek nagy százaléka azelőtt elhal, hogy észrevennéd. Rossz beágyazódás, genetikai okok miatt.

Egy egészséges baba, ha megmarad akkor nagyon sok mindent kibír.

Szerintem inkább életképtelen volt az egyesülés után, és a szervezeted kilökte.

Ezért ne emészd magad. Vannak akik tökéletes feltételeket teremtenek az életükkel egy babának mégis elvetélnek.

Nem a te hibád volt.

2015. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem a te hibád volt, ne hibáztasd magad!

Ennyire az elején ebből nem lehetett vna baj, itt alapból vmi nem volt oké.

2015. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azóta is keresem az okokat,remélem tényleg nem én voltam a hibás.ezek a dolgok pont amit terhesen kerülni kellene...
2015. febr. 1. 11:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, gyakori eset, a következő majd sikerül. Én úgy vigyáztam magamra mint a hímestojásra az első terhességemkor mégis vetélés lett belőle. Másodiknál kevésbé aggódtam, minden rendben volt.
2015. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs értelme az okokat keresni, főleg nem magadban. A természet sajnos hibaszázalékkal dolgozik. Vannak félresikerült petesejtek, ondósejtek, amikből semmi esély egészséges terhességre. Valószínűleg nálad is ennyi történt. Ha minden rendben lett volna, pár hét dohányzás meg se kottyant volna. Egy biztos, hogy te nem vagy hibás benne. Ha végiglapozod az oldalon a terhességi témákat, láthatod, mennyi nő jár így nap mint nap... :(
2015. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezek után olyan nehéz pozitív hozzáállással nekiindulni egy újabb terhességnek.

Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 1. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:
NEM!!!!!!! Nekem a 12. hétig senki emg nwm mondta, hogy terhes vagyok, még orvosok sem, pedig kismillió vizsgálaton voltam!! 6. héten vérzésem volt, a vérzés miatt spontán vetéltté nyilvánítottak! Megsirattam a kislányom, pedig ott volt a pocimban!! Elmaradt menzeszek miatt gyanakodtam, majd 12 hét 4 naposan közölte az ultrahangos doktor néni, hogy ott a babám, láttam is, bukfencezett és kúszott jobbra-balra... :) Tehát azt akarom mondani, hogy ha az orvosok nem látják Uh-n a babát, akkor hidd el, te aki szintén nem tudod, hogy terhes vagy, nem árthatsz neki!!! Első babámat 3 hét után vették észre, halottként a pocakomban.... akkor sem tűnt fel senkinek semmi.... hozzá teszem, a kislányom is meghalt a 20. hét végén!! Egészségesen!! Hidd el nekem, ha te sem tudsz a terhesség tényéről, akkor hogyan is árthattál volna neki???? Én is hibáztattam magam, de rájöttem, hogy nem az én hibám volt!!! Hiszen nekem fogalmam sem volt róla, hogy a babám 3 hete halott, hiába is énekelek neki, nem hallja!! Ahogy arról sem volt fogalmam, hogy a kislányom nem halt emg, hanem ott él bennem!!! Igaz én nem dohányoztam, de nem is vigyáztam kellően, úgy voltam vele, hogy spontán vetéltem el a babámat.....
2015. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pedig pont most kell pozitívan hozzáállnod!


Gondolj bele a szervezeted bebizonyította, hogy képes a megtermékenyülésre, és a beágyazódásra! Vagyis tökéletesen működik. Elsőre nagyon sok embernek nem sikerül és elmegy a 3 hónap letelte előtt. De az nem azért alakul úgy mert te valamit rosszul csináltál, hanem azért mert a természet valamit elbszott. Gondolj bele, elsőre neked sem lesz tökéletes a horgolás, és te is kidobod, ha csúnyának (életképtelennek) ítéled. Kicsit morbid gondolatmenet, de vedd ezt úgy, hogy csak gyakorolt a szervezeted. Gyakorolt és a következőre jobban felkészül, és megalkotja a tökéletes kisbabát.


Nekem másfél éve volt hasonló, az első babám 10 hetesen elhalt. Mikor a doki elvégezte a missed ab-ot figyelmeztetett, hogy minimum 3 hónapig vigyázzak, mert az elkövetkező időkben sokkal fogékonyabb leszek a babára. De ha korán esek teherbe lehet, hogy a méhemnek nem fog jól esni. Mi ki is vártuk az időt (kicsit többet is) igaz nehezítette a helyzetemet, hogy stresszes szr munkám volt. De amint rendeződött az életem terhes lettem, és most épp az oldalamat rugdossa a drága.

Szóval ne add fel és ne keseregj, lehet hogy másfél év múlva te is boldogan várod majd, hogy leteljen a 9 hónap.

2015. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!