Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » TSH 3,7 és 0 perces 7es cukor...

TSH 3,7 és 0 perces 7es cukor okozhat magzat elhalást?

Figyelt kérdés
Sajnos már két missed abon vagyok túl... semmi eredmény hogy mi okozza, mind kettő a 8 héten semmi vérzés semmi előjel nélkül elhalt a terhesség csak az uh vették észre. Az elsőnél a "megtörténik a következő már jobb lesz" választ kaptam.. a másodiknál "várjon még ne akarja ennyire a babát" ... háziorvos elküldött teljes vérvételre, neten olvastam hogy a tsh, cukor rossz a babának... ám a háziorvosom kiröhögött hogy határon belül van, diétázzak nem hinné hogy ez a baj ... Valakinek valamilyen tapasztatlat merre induljak? Köszönöm

2015. okt. 14. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Én amikor babát akartam, az endorkinológusomtól mindössze 2,5 körüli TSH-ra kaptam Letroxot, hiába van az általános határérték 4 fölött, babához 2 alatt, de inkább 1,5 körül az ideális. Szerintem keress egy jó endokrinológust, az helyre teszi szépen az értékeidet, a háziorvos ezekben közel sem annyira kompetens.


25+5 hkm

2015. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A TSH-t nem tudom, de ha az éhgyomri cukrod 7, az baj. Eleve lehet a kezeletlen cukrobetegségtől a vetélés, de ha meg is maradna a baba, akkor komolyan károsodhat. Kezeletlen cukorbetegséggel tilos teherbe esni.
2015. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg vagy ez nagyon is okozhat magzat elhalást ha nincs kezelve, azonnal keress egy endokrinológust. Ajánlom a Mensmentist.
2015. okt. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyet nem értek Ti látatlanba tudjátok, itt netem is olvasom hogy ez a kezeletlen cukorbetegség és az miatt van a baj... viszont elmentem diabet. sztks rendelésre.. nos nagy nehezen kaptam időpontot.. mint mondott a doki... igen hölgyem ebből lesz cukorbetegség várjuk egy évet és utána ha magasabb elkezdjük kezelni, addig meg netről nézzen diétákat, cukorbeteg étrendeket ... ugyhogy most ott tartok eddig 4 magán nőgyógyásznál voltam, 3 szerint ne próbálkozzunk de nőgyógyászatilag minden okés stb. 1 szerint meg előfordul próbálkozzunk ... hát én ugy vok vele hogy amig konkrétan nem tudják mi a baj én nem kockáztatok... most talán találtam egy belgyógyászos nőgyógyászt holnap megyek vérvételre, kért 5 pontos cukorterhelést és inzulint, + TSH T4 T3 ... magán doki.. azt mondta ha ezek eredménye kész menjek vissza és meglátjuk hogyan tovább... de mikor kérdeztem, hogy lehet e így egyszer egészséges gyermekem.. a válasz se biztató se semmilyen..
2015. okt. 15. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A magas TSH-t pajzsmirigy gyulladás okozza, ami a meddőségnek az egyik vezető oka! Szépen be kell állítani a pajzsmirigy értékeket. Keress egy jó endokrinológust. (tudok ajánlani) A 7-es cukor bizony diabetes, ami kezeletlenül szintén a meddőség egyik oka.
2015. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!