Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mennyi idővel...

Vetélés után mennyi idővel eshet az ember újra teherbe?

Figyelt kérdés
A hatodik hétben elvetéltem, de már korábban elhalhatott. Magától kiürült, nem kellett beavatkozni. Lehetek utána egyből terhes, vagy a szervezetünk nem engedi ezt meg?
2015. okt. 19. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Vissza kell állnia a hormonoknak de semmi sem kizárt. De általában egy ciklus pihenőt amúgy is szoktak mondani orvosok, gyakran még többet. Gondolom ha ezt kérded az orvos azt mondta lehet már most újrapróbálkozni igaz?
2015. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyébként azért is ritka, hogy ilyenkor nem kell szünetet kihagyni, mert a méhnek is vissza kell húzódni. De ha orvos azt mondta, akkor lehet már vissza is húzódott és úgy látta a szervezet készen van egy újabb terhességre, akkor biztos úgy van.

1es voltam

2015. okt. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz rögtön a következő ciklusban várandós lehetsz, én is így voltam. Pár héttel vetélés után már szívem alatt hordtam a kisfiam.
2015. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondták hogy várjunk meg egy rendes menstruációt, és utána próbálkozzunk megint. Nem védekeztünk, ezért kérdeztem.
2015. okt. 19. 11:34
 5/6 anonim válasza:
Bocs, hogy ide írok, csak remélem, hogy esetleg többen elolvassák, mint az újonnan kiírt kérdésemet. A kérdezőhöz is szól: Honnét tudtátok ilyen hamar, hogy terhesek vagytok/voltatok (én csak sejtettem), és milyen volt, mikor elment? Mert én vetélésre gyanakszom, de nem tudom, tényleg volt-e baba.
2015. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem elég rövid de pontos, 26 napos ciklusaim vannak, azért amikor nem jött meg, rá négy napra vettem tesztet. Pozitív lett, de már előtte is sejtettem. Nem volt hányingerem csak fáradtnak éreztem magam. A várt menzi után két és fél hétre ment el, addigra már a mellem is nőtt, és nagyon puffadtnak éreztem a hasam.
2015. nov. 10. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!