Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusz utáni fura állapot....

Abortusz utáni fura állapot. Miert érzem ezt?

Figyelt kérdés
15Napja volt abortuszom. Halott terhességem volt (7hetes) műteni kellett. 10napig véreztem. Azota fehér folyásom van. Az elmult 1-2napban viszont pici szuro erzest érzek a hasamban de csak ha ülök. A melleim mar nem feszülnek nem kemények.Ez a szuró érzés mitől lehet? Es a fehér folyás? Nincs szaga de van hogy sok van. Parommal nem voltunk egyutt megvarjuk az időt mig vissza kell mennem az orvoshoz. Viszont zuhany alatti petting volt... De nem hinnem hogy kerult oda is "cucc". Nem tudom mitévő legyek. Negativ kommentekkel hanyagoljatok. Igy is megviselt ez a dolog.Köszönöm.
2015. okt. 30. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normális ez így, de ha erősebb lesz a fájdalom, menj vissza dokihoz. Vagy ha más jellegű lesz a folyás, akkor is, mert fertőzést kaphattál a műtét után.


Sajnálom a történteket, és sok erőt kívánok!

2015. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. okt. 31. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!