Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusz utáni vérzés meddig...

Abortusz utáni vérzés meddig tart?

Figyelt kérdés

Sajnos halott terhességem volt ami miatt abortuszon kellett át esnem. Altatás,műtét.... :(

10napja történt. Azota vérezgettem hol kevesebb hol erősebb vérzésem volt. Görcsöltem is közben. Néha kevésbé,néha az is erősebb volt. Most viszont semmi nincs már. A mensim kb.mikor jöhet meg? 1-2hét? Dokihoz csak a mensim elmulta után megyek kontrollra. Köszönöm ha kapok válaszokat.


2015. okt. 24. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is "missed ab" volt .

De gyógyszer segítségével elveteltem tehat nem muszeresen volt befejezve es nekem 5 napig tartott a verzesem.

Műszeres befejezése utan sokall tovabb tart a vérzés.

Nekem....szept18an tortent es meg csak most "2-3 hét"múlva fogok menstruálni.

Szerintem kb te is 4/6/7 hét múlva fogsz menstruálni ez miatt ne aggódj.

2015. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tegnap volt nőgyógyászati műtétem, és a mellettem fekvő lánynak ugyanígy abortusz utáni műtéte volt, mint neked. 10 hetes terhesen vetélt el. Azt mondta neki az orvos, hogy két hétig számítson még vérzésre a műtét után. De sajnos azt nem hallottam, hogy mondta volna neki, mikor fog legközelebb megjönni, így ebben nem tudok segíteni. Ne keseredj el, legközelebb biztos minden rendben lesz! Több ismerősömnek volt ilyen, de már mindegyiküknek van legalább egy egészséges babája azóta!
2015. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak azért aggódom picit mert műtét ota nindennap véreztem. Most mondjuk ugy egyik napról a másikra nem. Azt olvastam lehet kozbe 1-2napos vérzés szünet. Remélem minden rendben. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. okt. 24. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress fel a biztonság kedvéért egy olyan dokit, aki ultrahanggal megnéz.van hogy bent marad valami, és azért vérzel több hétig. Nekem elrontották az uzsokiban, a cm zsákból 3 cm darabot bent hagyott a doki. 6 hét után újra műtöttek, akkor már este sem véreztem. Persze az már nem az uzsokiban volt, ott falazott mindenki mindenkinek. Szerencsére azóta rendbe jött belül minden.
2015. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt missed ab.-om.Én a műtét után 2 hétig véreztem.Hol erősebben,hol gyengébben.Első mensim műtét után 6 héttel jelentkezett.Kontrollra műtét után 4 héttel kellett mennem.
2015. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem most 10 nap után elmult a vérzés. A doki viszont azt mondta ha megjön es elmulik akkor mennjek vissza majd hozza. Ami sztem kb.egy jo 3-4 het még. De nem aggodom. Bizom benne hogy minden rendben.
2015. okt. 27. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én összesen két hétig véreztem, de volt közte 2 nap szünet, amikor úgy tűnt, hogy abbamarad, utána újra kezdődött erősen. Az első menstruációm a műtét után 6 héttel jött meg, nagyon kevés és rövid ideig tartott, mi két "rendes" menzeszt vártunk az újrapróbálkozással, az első próbálkozós ciklusban sikerült, nehéz terhesség volt, viszont nagyon könnyű szülés, a másodiknál éppen fordítva. Mielőbbi testi-lelki felépülést kívánok Neked.
2015. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!