Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél (5 hetes),...

Korai terhességnél (5 hetes), ha valami baj történik, akkor mennyi idő után jelentkezik a vérzés?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Van aki abszolut nem is vérzik...
2015. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, akinel csak az uh-n veszik eszre, hogy elhalt a terhesseg.
2015. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami baj hát attól függ hogy mi. Spontán vetéléssel általában van vérzés, ha csak nem fejlődik tovább akkor nem feltétlen, sőt, általában nincs.
2015. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És a teszt meddig mutatja még ki a terhességet? Mert csak 2 hét múlva megyek orvoshoz, addig ez elég ideg őrlő, hogy baj van e. Csak abból gondolom, hogy már nem fáj se a mellem se a hasam.
2015. ápr. 24. 16:29
 5/6 FishhsiF válasza:
Szia! Én ma vagyok 5. hetes kereken és engem jövőhétre hívott vissza az orvos, mert már voltam 4hét 2 naposan. Miért nem mehetsz vissza a 6.héten? Nem tudsz mit tenni, ha vannak tünetek, ha nincsenek. Én is tiszta idegvagyok néha, meg alig telik az idő, de próbálom elterelni a gondolataimat...írj privit nyugodtan, ha beszélgetnél!
2015. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kovetkezo esedekes menses idejen indult meg a verzes. Nem is mentem vissza dokihoz,elmultak a tuneteim egyik percrol a masikra,es kicsit gorcsolt a hasam. Tudtam,hogy megszakadt a terhessegem. Utana bo ket hetig semmi,kicsit izgultam,nehogy vermergezesem legyen. Aztan egy erosebb hat napos mensi kereteben kiurult minden.
2015. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!