Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után 16 nappal...

Inszemináció után 16 nappal negatív a tesztem. Utrogestant-Duphastont is szedek, amit addig kell szednem, amíg nem jelentkezik áttöréses vérzés. Akinek ugyanígy kellett szednie, annak mennyivel tolta ki a vérzés jelentkezését? Van még remény babára?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

14 nap után kellett tesztelnem. Ha a teszt negatív volt, abba kellett hagynom az Utrogestant és a Duphastont is. Utána kb. 4 nappal jött meg.

Nekem addig soha nem jött meg, amíg szedtem őket.

2014. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál. :) Igen, én is mindenhol ezt olvasom, de a meddőségi klinikán azt mondták, hogy abba ne hagyjam addig, amíg nem jelentkezik vérzés. Egyébként jövő hét elején megyek vérvételre, ha addig nem jön meg, mert lehet, hogy csak a tesztek nem mutatják ki...

Te hanyadik inszemnél tartasz? Voltak tünteteid a hormonoktól?

2014. nov. 14. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a jövő héten megyünk még csak inszem konzultációra, csak túl vagyok már 2 hónapos clostys stimuláción, és utána kellett szednem az utro-t és a duphastont.


Egyébként én a clostytól szédelegtem délelőttönként.

2014. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én a progeszteronoktól szédülök, de nagyon. :)

És Ti hova mentek konzultációra? Én a G1-be járok.

2014. nov. 14. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú, akkor már nem is panaszkodom tovább... Nekem is ugyanúgy kell használnom az Utrogestant (hüvelybe), mint az első válaszoló leírta: 14 napig, majd teszt, és ha negatív, abbahagyni. Nekem, ha a 15 napon abbahagyom, akkor a 16.nap este vagy a 17.reggelén szokott megjönni. De mivel amúgy a luteális fázisom gyógyszer nélkül csak 12 napos, a 13.napon már
2014. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Folyt... mindig érzem, hogy már nem fáj a mellem, nem lehetek terhes. Így engem még az az elvesztegetett idő is bánt, hogy nem hagyhatom abba a 13. napon, holott már tisztán érzem, hogy nem sikerült, hanem még két napig használnom kell a gyógyszert... :( ha nekem is várnom kéne valamiféle áttöréses vérzésre, még nehezebben bírnám... :(
2014. nov. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!