Sorozatos vetélés?

Figyelt kérdés

Beszélgetnék olyanokkal akiknek sorozatosan vagy sokszor elment a baba!

Kiderült az ok nálatok?

Akik meddőségibe jártak emiatt, tudnának ajánlani megbízható, korrekt helyet? Vagy olyat, ami pl élből kerülenfő?! Milyen vizsgálatokra lehet számítani?



2015. nov. 12. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Idén kettőt vetéltem szinte egymás után.

egy 5 hetes missed ab és egy 9 hetes missed ab, ahol már előtte szívműködés is volt.

első körben pajzsmirigyhormon vizsgálat szokott lenni. nekem azt rendbe rakták még a vetélések előtt. progesteron szintet szoktak még. ha alacsonyabb akkor progipótlás.

Prolaktinszint vizsgálat -nálam ott is gond volt, még a vetélések előtt helyre hozták-.

és most jutottunk el oda, hogy csináltattunk inzulinrezisztencia vizsgálatot. és kiderült van IR. ez is vetélést okozhat. :(

most újra babás vagyok, reméljük megmarad.

nekem ennyi tapasztalatom van.

és természetesen mindkét missed ab szövettanja negatív volt.

2015. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Idén én is kettőt vesztettem el a 8-9 héten. A progi pótlás sem segített. 2 évvel ezelött szintén 2 ment el. Nagyon elvagyok keseredve hogy ez sorozatosan megtörténik.

Tudnál esetleg ajánlani helyet ahol jártál? A budai meddőségin, kaálin és g1 en gondolkozok...

Kívánom hogy ez a babád megmaradjon!

2015. nov. 13. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szegedi vagyok, Makón van egy szuper orvosom, ő rakta helyre a dolgokat :)

A véralvadási vizsgálatom még folyamatban van,annak november végén lesz eredménye.

2015. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

9. héten ment el a miénk.


A Centrumlabban csináltattam teljes vérképet, 3. és 21. napi hormonsort, cukorterhelést és trombózisra való tesztelést. (Téged már beutalnak sorozatos vetéléssel államiba is, engem egy vetélés nem vetélés alapon sehová sem, így mi mind fizetősre mentünk.)


Kiderült a vetélés oka: trombózishajlam. Második terhességem túl van a félidőn, teljesen rendben zajlik, csak kell hozzá napi egy vérhígító injekció...


Ha hormongond derül ki, ajánlom Koppány Viktóriát az Endokrinközpontban, nagyon gondos, okos, segítőkész, jófej nő (a recepciósok durva inkompetenciájától nem kell megijedni, az orvosaik nagyon profik!).


Egy barátnőmnek sorozatos vetélések Leident derítettek ki, ami szintén injekciós dolog lett. Egy másiknál pedig progeszteron hiányt, ami csak egy sima Utrogestan a 12. hétig.:)

2015. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!