Noisy23 kérdése:

Ez veteles lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom biztosra h terhes voltam v nem,a jeleket ereztem,meg a melleim is szivarogtak egy kicsit,viszont a teszt negativ volt (tul korai lehetett).Ma reggel eros verzes,iszonyu hasi gorcsok ebresztettek,ami nem megszokott nalam! Vetelesre gondoltam.

Ha nem megyek orvoshoz,mert nem vagyok biztos a dologban es nem akarom pazarolni senki idejet,mi baj lehet belole...?


2015. nov. 24. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
A mellből nem szivárog semmi 3-4 hetes terhesen! Hormongond (prolaktin) miatt viszont előfordulhat, esetleg ennek érdemes lenne utánajárni. Aki nincs babatervezésben, és bizonytalanul védekezik élete során tudtán kívül számos ilyen "vetélésen" átmehet, max. annyit vesz észre, hogy késett, vagy erőseben jött meg, nyilván orvoshoz sem megy azzal, hogy késett, de megis megjött.
2015. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!