Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit tegyek, hogy most ne...

Mit tegyek, hogy most ne vetéljek el?

Figyelt kérdés
Augusztusban 6 hetes terhesként spontán vetélésem volt. A doki szerint "mázlis" voltam, hogy egyben kijöttek a szövetek és szépen kitisztult a méhem mindenféle beavatkozás nélkül. Úgy döntöttünk párommal, hogy szeretnénk babát, de félünk belekezdeni. Mit tegyek, hogy ne vetéljek el? Nem szeretném ismét átélni az egészet. Várjunk még?

#terhesség #vetélés ellen
2015. nov. 16. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia.A napokban olvastam a neten,h egy hölgy sok vetélésen lombikon volt túl.Majd elkezdte szedni a trimeszter nevű gyógyszert. Vàradosoknak való gyógyszer.Spontàn teherbe esett,és probléma mentes terhessége volt.Keress rà a neten a facebookon is megtalàlható.Csak jókat hallani rola.Sok Szerencsét.
2015. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előszöris nem àrtana tudni, mi volt a vetélés oka...nem mindegy, hogy véralvadàsi zavar, cukorbetegség, pajzsmirigy probléma, vagy alacsony progeszteron okozta a vetélést, esetleg simàn "csak" természetes szelekció volt. Ezek ismerete nélkül minden tanàcs csak vaktàban lövöldözés.


Folsavat, magnéziumot, multivitamint érdemes szedni. Esetleg D vitamint is. Biztos ami biztos a sàrgatest miatt pedig ovu utàntól a 12. hétig palàstfű teàt is ajànlom. Nekünk bejött, bàr nem vetéltem, első babànàl.pecsételő vérzésem volt sokàig, most semmi.

2015. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mandiga ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt, azt próbáld ki. Egy vérvétel nem ártana, de lehet tényleg csak a természet szelektál.

Nekem az első gyermekem koraszülött volt, a másodikkal elvetéltem, nem volt embrió, üres petezsák csak, otthon vetéltem el, orvosilag nem volt beavatkozás szerencsére. 3. babámmal is elvetéltem. 12 hetes voltam, viszont 9 hetesnek felelt meg. Mire beértem a kórházba, úgy kitágultam, hogy ki vették belőlem, majd elaltattak és befejezték. Késöbb megint született gyermekem. Úgy gondolom, a természet tette a dolgát.

Lényeg, hogy ne rágódj ezen, ha babát szeretnél, az sem tesz jót. Bízz magadban. Fontos az első 3 hónapban a folyamatos pihenés. Itt ajánlanak nagyon jó dolgokat, én a helyedben kipróbálnám őket. Sok sikert kívánok.

2015. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Belőlem is kitisztult az embrió, 9 hetes volt, nem kellett missed ab.


Így nem kellett várnunk a próbálkozással, de gyorsan minden vizsgálatot lezavartunk, hogy kiderüljön, mi volt az oka...inzulinrezisztencia:nem, pajzsmirigy: nem, prolaktin:nem, progeszteron: nem, toxoplazmózis: nem, véralvadás: igen...ha erre nem jövünk rá, még nagyon sok vetélésem lett volna.:/


Sajnos nem utaltak be a nődokik sehová, mert 1 vetélés nem vetélés, 3-ig nem utaltak volna be vizsgálatra. És lett is volna 3:/ Így mi fizettünk mindent...



(A 3. hónapban már terhes voltam megint. Már a 24. hetet tapossuk, és minden rendben van, főleg, hogy kezeljük a véralvadási gondomat is.)

2015. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!