Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok és...

18 hetes kismama vagyok és nagyon gyengének érzem magam. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rossz a közérzeted akkor fordulj a háziorvoshoz lehet hogy lappang benned valami betegség.


ha ájulás környékez és szédülés meg állandó fáradtság az lehet a vashiánytól is alacsony haemoglobin szint jelzi a vérvételi papiron.


Feküdj le és pihenj ...

2010. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen értelemben? aluszékony vagy? próbálj meg több olyan ételt enni amiben sok a vas, lehet, hogy vashiány miatt van.

pl. spenót, brokkoli, dió

2010. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is 18 hetes, azaz már holnap 19 hetes kismami vagyok! És milyen érdekes!!! Ma én is iszonyú kellemetlenül érzem magam! Hányingerem van...és semmi bajom nem volt eddig meg az előző kisfiamnál sem...szerintem ez a vacak időjárás, bár nem szeretek semmit az időre fogni, de más nem lehet....

Ha nincs másik babád vagy gyerkőcöd akkor bizony pihenj!!!! Én nem tudok, mert a hét hónapos babucim kicsit megfázott és elég nyügi....:-( Jobbulást neked!!! :-) Ja!!! Én nagyon vashiányos és anémiás voltam az előző terhességem alatt! 60HGB, de sosem voltam aluszékony, fáradékony, de én is így tudom, hogy a vashiány tünetei ezek!!!

2010. szept. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+ mák (tudtam, hogy valami kimaradt)
2010. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én az elsö 3 honapban nagyon fáradékony és aluszékony voltam, ugy tudom ez normális! Sokat is aludtam,este már alig várta hogy ágyba kerüljek.
2010. szept. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!