Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Most kezdtem a 6 hét elejét....

Most kezdtem a 6 hét elejét. Mult héten még minden tünetem meg volt. Hányinger, mell fájdalom, gyakori pisilés. Ezek a tünetek 3 napja elmúltak, még csak éhes sem vagyok, semmi. És a reggeli hőm 36,7. Lehet, hogy elhalt? Doki még nem látott

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg.

Nekem ilyenkor még senki tünetek nem volt

2015. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tünetek jönnek-mennek, mindenkinél más. Az, hogy hogy reagál a szervezet a HCG-re, változó mindenkinél.
2015. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg nem vérzel addig nagy baj nem lehet.

Szerintem ideje elmenni az orvoshoz. :)

Te is megnyugszol tőle.

2015. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem 2,5éve volt egy 10. héten elhalt terhességem. Annyira emlékszem, hogy egyszer kétszer volt jobb oldali alhasi szúró fájdalom,mintha egy kést döftek volna bele (de mondom egyszer kétszer kb 8-9hetesen). Aztán emlékszem, hogy mondtam, páromnak, (azóta volt párom) hogy valami nem stimmel. Nincs cici fájás, nincs étvágyam. De NEM véreztem, NEM görcsöltem, így nem paráztattam magam feleslegesen. Aztán lecsökkent a hőm, rázott a hideg. Felhívtam a nőgyógyászomat, aki megnyugtatott, hogy nincs ott baj, de én ragaszkodtam ahhoz, hogy megvizsgáljon. Húzta vonta de azt mondta, hogy menjek be megvizsgál. Emlékszem nagyon feszült voltam, tudtam, hogy nincs rendben a dolog. Megvizsgált azt mondta, minden a legnagyobb rendben. Mondtam neki, hogy ultrahangot is szeretnék. Azt mondta, hogy 2 hét múlva lesz a 12 hetes majd ott. Mondtam neki, hogy MOST! (ha már 9ezret fizettem). Uh.: nincs szívhang, és már szinte felszívodott a baba. Következő emlék egy mili xanax vénásan. Két nap múlva műtét. Tehát én azt javaslom, hogy mindenképpen menj orvoshoz!!!
2015. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Voltál orvosnál? :)
2015. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!