Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ultrogest szedek, verzes...

Ultrogest szedek, verzes nincs de nagyon erosek a gorcseim. Lehet elhal tenylegesen a terhesseg?

Figyelt kérdés

Ultrogest szedek,verzes nincs de nagyon erosek a gorcseim. Irtam mar ki kerdest par napja. Nagyon erosek a gorcseim,huzza a derekamat,azt erzem hogy eg a hasam a combom nagyon rossz. Egyik nap elmulik masik nap vissza jon :( menjek be az ugyeletre? 11.en kellene vissza mennem az sztkba.



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__vetele..


2016. jan. 2. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az ösztöneidre hallgass! Én nem szedtem ultrogestant, pedig barnáztam is, annyira görcsöltem , alig tudtam menni. Gyakorlatilag a 3 hónapot végigpihentem. Volt, hogy azon gondolkodtam, bemegyek az ügyeletre. Pihenj sokat!
2016. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szedtem utrot mindkét terhességemnél, amit meg kellett volna mentenie, azon nem segített, amikor meg placebonak szedtem, ugye azon nem tudott rontani...


menj be az ügyeletre, én legalábbis azt tenném. hátha adnak magnéziumot vagy bármit, ami segít. bár nekem már volt vetélésem, így én tudom, miről beszélek.

2016. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy vagy?
2016. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 11. héten járok, és két hete hasonló panaszaim voltak. Dokinak jeleztem, Ő Magnosolv port javasolt. Ez egy magas magnezium tartalmú szer. Azt mondta, hogy a görcsöléstől vérzés lehet, így gyorsan kezdjem el. Napi egyet iszom belőle, és azóta megszűntek a tünetek. Javaslom neked is, bajod nem lehet belőle, túladagolás nem lehetséges.
2016. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És én is szedem az Utrot! Azt el ne hagyd, amíg a dokid nem mondja! Nekem a 12.héttől kell csökkentenem, és öt nap alatt fokozatosan elhagynom,
2016. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Válaszoltam a másik kérdésedre is, bár az teljesen off-topic volt. Most a kettő kérdés adatainak ismeretében azt mondom, hogy mindenképp menj vissza jövő héten egy kontroll UH-ra. Én nem bírnám ki 11-ig. Egyébként azon az UH-n, amin megállapították, hogy levált az embrió a méhfalról, láttak szívhangot? Azért adták az Utro-t? Vagy még nem is volt szívhang? A jövő hetin már hátha lenne... Vagy legalább véglegesen kimondanák, hogy ennyi volt, hagyd abba az Utro-t. Addig is, a görcseidre szedj valamilyen magnéziumkészítményt (MagneB6, Magnosolv, Magnerot), és szedhetsz be No-Spát is. Rutascorbint nem írtak fel egyébként? Az meg jó lenne a vérömleny ellen. Fura, hogy a vérzésed elmúlt, de ilyen erősen görcsölsz. Ha véreznél is, akkor azt mondanám, semmi esély nincs már, de így lehet, hogy még akár meg is maradhat.
2016. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Holnap vissza megyek az orvoshoz uhra mindenképpen. Igen görcsölök hol erősen hol gyengébben.

Viszont a hányingerem csökkent és a cicim sincs annyira megduzzadva már. Igen láttak életjelet nála,de ugye elvileg levált a méhfalamról,de ez sztem nincs a papíromon csak a vérrög. Vérzés azóta sincs,de görcs igen.Nem tudom miért,de azt érzem,hogy már elhalt szegény :(

2016. jan. 4. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!