Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhesség megszak.1,5 héttel...

Terhesség megszak.1,5 héttel mennyire gáz a lépcsőzés?

Figyelt kérdés
4.emelet, és nincsen lift..
2015. dec. 10. 14:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
szóval az kimaradt hogy után. Szóval terh.megszak után 1,5 héttel
2015. dec. 10. 14:39
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem napi tízszer teszed meg és nem futva, hanem normál tempóban...

Ha nem vérzel, görcsölsz tőle (jobban)... akkor nem hiszem hogy ártana.


Szülés után, amikor hazaengedtek, kénytelen voltam felmászni a 9.-re, mert elromlott a lift. Csigatempóban, de teljesítettem. Még élek.

2015. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igazából azt tudom, hogy túlélném:) Csak nem akarom h bármi is hátráltassa a gyógyulást vagy ne adj isten ártalmas legyen.
2015. dec. 10. 14:45
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha ártalmas, akkor felfogadsz két kétajtós szekrényt, hogy cipeljenek fel naponta? ;)


Eleve táppénzre se írnak ki se missed ab, se terhességmegszakítás után, mert egyik se igényel több napos fekvést. A normál életvitellel járó testmozgásokat gond nélkül lehet végezni. A felgyalogolok este a munka után pedig normál tevékenységnek számít.

Sportolni, úszni, ülőfürdőt venni, szexelni - ezeket nem ajánlott.

2015. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem ott lakom ahova mennék:)))

Ha káros akkor mellőzném és nem mennék oda még:)


De ha nem gáz akkor oké:)

2015. dec. 10. 14:56
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Több mosolyjelet nem tudnál tenni?!


Ne aggódj, nem lesz bajod a lépcsőzéstől...

2015. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De tudok:))) Hogy mennyi minden zavar másokat:))))
2015. dec. 10. 19:17
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

Senkit nem érdekel mennyit vigyorogsz, szerinted ez zavarta a válaszolót?

Nem tudunk okokat, de most ölted meg a gyereked, és meg se hatott, itt vigyorogsz, közben én elásnám magam. Nem azzal van a gond hogy abortusz stb (azzal is) mert biztos okkal tetted, de azért az ilyen mennyiségű mosolygos fej enyhe túlzás. Bújj el

2015. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
honnan tudod h nem misseb ab.?
2015. dec. 10. 19:26
 10/20 A kérdező kommentje:
és te meg itt lapulsz, hogy ítélkezz, te bujj el, életed nincsen h itt osztod az észt, majd mindjárt öngyilkos leszek mert te azt mondod!!??? Hát ki vagy te, hogy az én életemet, döntésemet bíráld??
2015. dec. 10. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!