Most mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
6-án kellett volna megjönnie, de egy nagyon halvány pozitívat teszteltem. A következő napokban hol pozitív, hol negatívak voltak a tesztek. Hőm fent volt, terhességi tüneteim voltak, de a 2. csík nem erősödött. Tudtam, hogy ebből vetélés lesz. Ma reggel a hőm le is esett, teszten ha akarom ott egy csík, ha akarom nem, így azt negatívnak gondolom. De még mindig fájnak a cicik, hasam, kicsit a derekam (de nem annyira, mint az előző napokban). Várom a végzetem, de vajon mikor fog elkezdődni??:(
2016. jan. 10. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Napok kerdese sztem..akar holnap is kezdodhet! Sajnalom :(
2016. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát én annyira nem lennék biztos abban, hogy lesz..

ez a sok hőzés, meg hasonlók, csak az őrületbe kergetnek, soha sem csináltam..

2016. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tesztek nem hazudnak. Csináltam vagy 5 fajtát. Mind negatív már
2016. jan. 10. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:

A hőmérőzéshez nem értek, én sem csináltam soha.


6-a óta késik, és most fáj a hasad meg a derekad. Szerintem nyugodtan elmehetnél hétfőn egy dokihoz, hogy mit lát a méhedben.


Volt már vetélésed, ami így zajlott, azért gondolod, hogy ez is az?

2016. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, 2014-ben. De akkor megjött még akkor amikor pozitiv volt a teszt
2016. jan. 10. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján úgy tűnik, felszívódik a terhességed... Sajnálom :( Pár nap és erősebb görcsökkel megjön valószínűleg :(
2016. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!