Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés lehetséges vérzés nélkül?

Vetélés lehetséges vérzés nélkül?

Figyelt kérdés
Valaki járt már úgy, hogy erős hasi görcse volt hosszabb ideig de nem társult hozzá vérzés, mégis vetélés volt?

2016. jan. 11. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vetélés = ürül a magzat vérzés kíséretében, tehát nem.

De amire te gondolsz: igen, elhalhat a magzat minden jel nélkül is. Görcs se kell hozzá.

2016. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A magzat elhalás nem feltétlenül jár tünetekkel. Barátnőmnek 9. Héten minden rendben volt, 12 hetes uh-n már nem volt szívverés. Akkor azt mondták kb. két hete elhalt már. Semmilyen tünet nem volt.
2016. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen problémamentes terhességem volt. 8. héten derült ki, hogy 1 hete elhalt a magzat. Semmilyen tünet nem volt, se vérzés, se görcs...
2016. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ahogy mar irtak, az embrio/magzat elhalhat ugy, hogy nem kiseri verzes, se gorcs, de a tenyleges veteles, tehat amikor tavozik, az biztosan verzessel jar.

Nekem 11 hetesen kezdodott pecsetelo verzesem es uh-n kiderult, hogy mar tobb, mint ket hete elhalt (8 hetesen volt uh, akkor meg minden rendben volt). Tehat tobb, mint ket hetig semmilyen verzesem nem volt.

2016. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ha nincs tünet, akkor nincs vele teendő sem? Vagy mindenképp csinálnak kaparást?
2016. jan. 12. 10:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem megy el magától a magzat, nem ürül ki, akkor művileg fejezik be. Bent nem maradhat. Igazából csak UH után az orvos tudja megállapítani van- e szükség műtétre.
2016. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem kell azonnal műtétre menni? Nem kerülhet életveszélyes állapotba az elvetélt, ha vetéléskor nem műtik azonnal? Pl. toxikózist nem kaphat az elhalt embriótól /magzattól?
2016. jan. 12. 11:40
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom pontosan, hogy mennyi idő után jelent veszélyt. Nyilván minél hamarabb megoldódik, annál jobb. De miért kérdezed?
2016. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mert nemrég nagyon erős görcsös fájdalmam jelentkezett, szétterjedt a méhemtől a petefészkeimig, majd az egész ágyék területére. Ez a menstruációnál sokkal-sokkal erősebb görcs volt, fél óra múlva lassan megszűnt.


Elméletileg nem vagyok / voltam terhes, de ugye ki tudja? Csak orvos tudná megmondani. Már bejelentkeztem nődokihoz, de csak egy héttel későbbre kaptam időpontot, és ezért kérdezek, nehogy későn menjek és baj legyen.

Vérzés nem volt, egy csepp sem. Előtte való nap meglehetősen aluszékony voltam, aludtam is jó sokat.

2016. jan. 12. 11:47
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a közérzetem jó, nincs lázam, tehát nincsenek gyanús tüneteim, amivel azonnal kórházba kellene mennem, csak uge többen írtátok, hogy a baba elhalhat úgy is, hogy annak semmi de semmi jele nincs...
2016. jan. 12. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!