Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet ezért vetéltem el?

Lehet ezért vetéltem el?

Figyelt kérdés
22 hetesen elvetéltem.mindig rendben találtak mindent,és okát még vizsgálják.mozogtam és rendesen ettem derekam fájt mindig,hányingerem sosem volt.panelban lakunk van dgy kutyánk a konyhába van csukva ha nem vagyunk otthon,ott mindig bepisil,kakil.én naponta eltakaritom.ez okozhat vetélést?
2016. jan. 23. 20:18
 1/6 anonim válasza:
Nem.
2016. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az a kutya előtte is ott volt, akkor biztosan nem kaptál el tőle olyasmit amit előtte nem, de ha még új jövevény lenne, akkor sem valószínű. Ráadásul lakásban tartott kutya, így nem szed össze sok mindent. A macska kaki veszélyesebb lehet, de még az sem okoz semmi gondot, ha betartják az alapvető higiénés szabályokat.


Ne keresd az okot, mert sajnos a legtöbb esetben nem külső okokra vezethető ez vissza.

2016. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Ugyanígy a macskatartó, ha teherbe esik, valószínűleg nem fertőződik meg majd toxoplazmózissal a babája.


Persze óvatosság azért nem árt, figyelni a higiéniára.


a babád valószínűleg valamilyen bajjal született volna.

2016. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nekünk is van kutyánk bent is és kint is egyaránt. A benti is bepisilt bekakilt párszor. Nem vetéltem el. Sőt még túl is hordtam.
2016. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én néha délutánonként együtt is aludtam a kutyával terhesen és nem lett bajunk. Részvétem, kívánom hogy sikerüljón feldolgozni és legyen sok-sok gyerkőcöd de érdemes jól kivizsgáltatni magad hogy mi lehetett a baj.
2016. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Viszont nem értem miért pisiltetitek-kakáltatjátok a kutyát a konyhába?? Nekünk is van kutyánk, lent végzi a dolgát...
2016. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!