Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kedden lesz a műtétem, fájdalm...

Kedden lesz a műtétem, fájdalmas a lamaria felhelyezése?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok és nincs szívhang. Félek a műtéttől meg ami előtte van. Valaki mesélne róla aki már átesett rajta? Dokival beszéltem róla de ő férfi.
2016. jan. 31. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom nagyon

nekem volt egy ilyen mütétem de nem kaptam lamináriát .Igaz volt előtte egy terhességem de császárral született a baba szóval fura. De állitólag az fájdalmas,sajnos

2016. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnso én is átestem rajta fél éve, és nem akarlak megrémíteni, de nekem iszonyatosan fájt, majd megőrültem. Igazából nem a lamaria felhelyezése fájt, mert az egy mp-volt és az volt ugymond a legkellemesebb, hanem amíg előkészítették, felfekszel szét teszed a lábad, sztem a kacsával széttágítanak de úgy fájt az nekem mintha egyszerre két kacsát tettek volna fel szétfeszítve aztán kifertőtlenít kívül belül, na hát az is rettenetes, majd felhelyezi a lamariát, az már ezek után megkönnyebbülés volt.

Lehet én egy durva orvost fogtam ki de nagyon nem volt finom velem és a velem együtt szenvedő nőkkel sem, a többieknek is ugyanúgy fájt. Szóval remélem neked valaki kedvesebb jut, és nem fog megkínozni.

2016. febr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Laminária lesz az, lányok...
2016. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban :) bocsi.
2016. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom én is, ami veled történt. Nekem kb. fél éve volt a műtétem. Kissé kellemetlen volt a felhelyezés ez igaz - nekem olyan érzésem volt, mintha egy tűt szúrtak volna belém ott - de összességében nem volt olyan szörnyű. Bár az is lehet, hogy én tűröm jól a fájdalmat (ezt meg is jegyezte a nővérke) Előző nap délután helyezték fel, másnap reggel 8-kor volt a műtét. Éjszaka engem nem igazán zavart, bár nagyon hirtelen mozdulatokat azért nem tettem. Kitartás, túl leszel rajta és idővel jobb lesz!
2016. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 hónapja estem át a műtéten, én is 8 hetes terhes voltam. Nekem is iszonyatosan fájt, mikor feltette az orvos, utána már inkább mensi szerű volt a fájdalom a műtétig. Reggel 8 körül helyezték fel, 3 órával később műtöttek, fél 5 körül már ki is engedtek a kórházból. Műtét után már nem éreztem semmit. Pár napig volt még enyhe vérzésem. Lelkileg jobban megviselt, mint fizikailag...
2016. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen műtétem ! Nagyon féltem én is mert olyan szörnyűségeket hallottam itt!! Én se bírom a fájdalmat de szerintem kibirható amig felhelyezi az talán 1 mp egy szúrást érzel és kész !!
2016. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem előtte való nap helyezték fel a lamináriát. Jó volt, hogy a doki és a nővér folyamatosan kommentálta az eseményeket, hogy pontosan mi fog történni, és hogy mikor jön a "legkellemetlenebb része". Nem volt olyan szörnyű, mint ahogy sokan írták, nem fájdalmat éreztem, hanem egyfajta kellemetlen, feszítő érzést, de ez is csak néhány másodpercig tartott. A nővér ennél a pontnál elmondta, hogy ne mocorgjak, mert akkor rosszabb, ezt be is tartottam, és másra koncentráltam, figyeltem a szobában lévő tárgyakat.


A lényeg, hogy ne lovald bele nagyon magad, hogy milyen szörnyűséges lesz, a legkellemetlenebb rész is csak néhány másodpercig tart, próbáld meg elterelni a figyelmedet. Miután felhelyezték egy ideig vízszintesben kell lenned, egy-két óra után én speciel semmit nem éreztem, mintha ott se lett volna a laminária.


Kitartást!

2016. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!