Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Segítség! Terhesség elején...

Segítség! Terhesség elején vérzés, barnázás mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 hetes kismama vagyok, korábbi vetélés miatt utrogestant szedek.

Viszont tegnap elkezdett gorcsolni a hasam és barnázni kezdtem tisztaságin csak barnázás látszik, viszont mikor törlöm magam rózsaszínes, nem élénk vér van a papíron.

Olyan mintha vizes lenne.

Ma reggel ugy keltem hogy semmi bajom, barna se nagyon látszódott, hasfájás semmi, de pár óra múlva ismét görcsöltem derékfájással ujra barnázás rózsaszínes vizes a papír törlésnél. Most jelenleg újra elmúlt minden fájdalmam.

Most mi lehet velem?

A baba ha elvetélek nem erős görccsel élénk piros vérrel távozik?

Az utrogestan befolyásolja a vetélés lefolyását ha arról lenne szó?

Dokihoz jövöhéten megyek addig azt mondták nem tudnak mit tenni. Bármi lehet.



2016. febr. 6. 18:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

Hat én mensi napján barnáztam akkor adták az utrót azóta szedem, ma van egy hete. Vérzés nem erős. De van..

Hát pihenek ezerrel, gyógyszereket szedem csak ez a fura h hol faj a hasam hol semmi bajom mint pl most.

Hát pár nap és tuti kiderul.

2016. febr. 6. 19:28
 12/21 anonim ***** válasza:

Az utrot csak két napja használod? Mert akkor annak adj még időt, biztos segít. Ha nem, akkor a fekvés, amit tehetsz. Lehet egy kis bevérzés is, ami ürül, de lehet persze baj is. Nagyon drukkolok!


Akik ilyenkor azonnal orvost kiáltanak a leírtak ellenére, ugyan tegyék már meg, hogy leírják ide, hogy mit tehetnek még a kórházban? Köszi!

2016. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

El sem olvassák a válaszokat,esetleg amit a kérdező még leír kommentben,csak ugye osztják az észt. Semmit nem csinálnak ezen kívűl.


Ha mensi napján kezdődött,akkor lehet h "emlékszik" a szervezeted a menzeszedre. Szerintem rendben lesztek :)

2016. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

9 hetesen kezdtem barnázni, később vérezni, majd görcsölni, 3 nap alatt kilökődött az embrió. szedtem a vérzéstől napi 3X1 utrogestant és rutascorbint. következő terhességemben pozi teszt napján rózsaszínezés, onnantól 12. hétig 3X1 utrogestan, az a terhesség megmaradt. de a két terhesség közti vizsgálatokból kiderült, hogy nem volt progihiányom.


34hkm

2016. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem első terhességnél barnázással kezdődött, elvetéltem, második terhesség problémamentes volt, most a 3. terhességnél 13. hétig barnáztam utro mellett, most 33. hetes vagyok. Tudom, hogy baromi idegőrlő, de nem tudsz mit tenni, mint várni. Pihenj és próbálj kikapcsolni, nézz filmet, foglalkozz mással. A természet bölcsen eldönti mikor szelektál, nem tudod befolyásolni. Majd írd meg mi volt, drukkolok!
2016. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsi az offért! Segítenétek, hogy a kórházban ilyenkor hová kell menni? A nőgyógyászati osztályra és ott fogni egy orvost valahogy??? Vagy a sima orvosi ügyeletre???
2016. febr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Orvosi ugyeletre. Terhessegi verzes mindig surgossegi esetnek szamit, mert lehet pl mehen kivuli terhesseg is ami eletveszelyes.
2016. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sajnos a,vérzés vagy barnázás nem játék! Nekem,pont ma,1 hete volt,missed abom! Barnázással mentem,az ügyeletre aztán Estére el öntött a vér.A terhesség elhalt a 9.héten! :( Akárhogy is van a vérzés nem,játék terhesen!!!
2016. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hogy van kedves kérdező?
2016. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!! Sajnos nem maradt bent a babám!!

Na majd a következő hónapban reméljük szerencsésebb leszek!!

Köszönöm az erdeklődést!

2016. febr. 8. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!