Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan mellett barnázás...

Utrogestan mellett barnázás vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfő óta szedek utrogestant korábbi vetélés miatt. Most vagyok 5 hetes 2 napos.

Ma görcsölgetek egész nap és barna folyás enyhe vérzéssel jelentkezett de a vér minimális.

Most elveszítem a babám?

Segítsetek!

Doki azt mondta egy hét múlva néz meg.

Addig nem tud mit tenni.



2016. febr. 5. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szaladj el az ügyeletre, vagy legalább hívd fel őket, mit tegyél!

Utrogestánt többféle dózisban is lehet szedni, nem lehet emelni rajta?

Ez nem az a helyzet, ahol kivár az ember, hogy mi lesz! Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

2016. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy voltam most, 5 hetesen kezdődött napi 2x2 utrogestan ellenére. Elmentem ügyeletre, akkor még uh-n látták a petezsákot. Nem emeltek dózist, azt mondták magnézium és fekvés. Nem volt erős vérzésem, a betétig sem nagyon ért, feküdtem, a baba pedig nem maradt velem... :( Kívánom Neked másképpen legyen és megmaradjon!
2016. febr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is vetélés miatt szedtem a kövinél az első pillanattól,de aztán vérezgetni kezdtem és akkor megemelte a doki az adagot. Mondjuk nekem csak vérezgetés volt és görcs nem..... görcsre a magnéziumot vagy még a nospát szokták mondani. (habár én bementem egyből a kórházba)
2016. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Menj meg ma! A korhazba. Ha az orvosok meg ezek utan sem nez meg csak het múlva,valtsd le!

Fel evvel ezelőtt elveszítettem a babam 7hetesen. Először rózsaszín kis folt volt a tisztasagimon,(melohelyen voltam,azonnal szóltam a főnöknek,hogy baj van. Elengedett)

De mire haza ertem mar barnás volt es tobb. Angliában elek. Itt nem ugy van ,hogy bemegyek az orvosomhoz es csinal valamit. Nincs is orvosom.

Ha lenne es azt várnám h beutaljon a korhazba...na az jópár napig is eltart. Jo nyilván ha verzek nem. De a lenyeg,hogy az nap egesz este feküdtem pihentem,masnap jobb lett viszont annyira elkezdem gorcsolni..h akkor tudtam,hogy nagy baj van. Bementünk,megnéztek, nem volt baba. Felszivodott. Igy beavatkozás nem történt,megis iszonyat megviselt. :(

Ha szeretnéd a babát,akkor ne varj egy percet sem! Legyen 8ra vagy hajnali 3!

Jelenleg 10hetes kismami vagyok, adja Isten,hogy ne legyen baj...de ha barmi furat rosszat eszlelek, azonnal kórház!

Szorítok értetek!

2016. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat a hibákért, telefonról irok. Remelem azert ki tudod venni,mit akartam irni! :)
2016. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Az utro sem tudja minden esetben megakadályozni a vetélést, sőt...

Sajnos ez is része az anyaságnak. Minden 10. terhesség vetéléssel végződik, ha nézegetik, ha nem, ha adnak progit, ha nem. Tudomásul kell venni, hogy még mindig részei vagyunk a természetnek és az így működik.

2016. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Természetesen tisztában vagyok a természet dolgaival megyek dokihoz, de Valahogy belül még reménykedek.

Lányom nagyon sok erőt ad hogy tudom hogy ő itt van nekem!!

2016. febr. 5. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a kórházba rohanósakat megértem, de egy valamit elfelejtenek , ez egy 5 hetes terhesség. nem 7-8 stb. épp, hogy pozit tesztelt a kérdező. nem kell amiatt a dokiját keresztre feszíteni, mert nem hívja be. mégis mit tud vele csinálni? szívhangot nem tud ellenőrizni, mert ugye még nincs. írt fel utrogestant, gondolom okkal tette. mégis mit kellene tennie még? befekteti a kérdezőt? feküdni, otthon is tud, nem?

bocsáss meg kérdező, de itt az orvos sem tud tenni semmit annyira korai még. vagy megmarad vagy nem , de a leírtak alapján inkább nem. sajnálom, de ne így legyen...

2016. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bementél a kórházba?
2016. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Sajnos megindult a vetélés erős gorcs darabos vérzés. Mindent megtettem a babáért de ha igy alakult biztos volt oka. Ha elmúlt megyek orvoshoz hogy rendesen kitisztultam e.

Majd legközelebb sikerül! :-)

Köszönöm az érdeklődéseket!

2016. febr. 6. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!