Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Újabb vetélés, de így? HIHETET...

Újabb vetélés, de így? HIHETETLEN.

Figyelt kérdés
Mensi szerint 6 hetes vagyok, vasárnap elkezdtem vérezni, majd irány a kórház. Kisebb vérezgetés volt még erős görcsökkel, mikor az orvos megvizsgált. Nem tudott semmi konkrétat mondani, hogy mitől vérzek. Az uh-n látott egy 4 mm-es üres petezsákot, endometrium 11 mm-es, és ennyi, utrot szedem közben. Azóta úgy vérzek, mintha menstruálnék, a vér élénk piros és nem darabos. Augusztusban volt egy vetélésem, de az darabos volt, és műszeresen fejezték be. Lányok ez most mi? Tényleg olyan mintha megjött volna... Legközelebb csak pénteken megyek dokihoz.
2016. jan. 13. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még lehet darabos... A 2. vetélésemnél napokig véreztem, mire a petezsák levált, onnantól vált darabossá.

Sajnálom!

2016. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jajj, én is nagyon sajnálom :(
2016. jan. 13. 19:07
 3/11 A kérdező kommentje:
De akkor neked nem kellett műszeres befejezés, Kiürül ilyenkor rendesen?
2016. jan. 13. 19:09
 4/11 anonim ***** válasza:
De, kellett.
2016. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
nekem 9 hetesen volt embrió (de pici és nem volt szívdobogása) és teljesen kiürült 3 nap alatt. Élénkpiros vér folyt belőlem, darabos csak utolsó nap lett, amikor kora délután egy kb. 3X5 cm-es darab jött ki belőlem, hirtelen megszűnt a görcs és a fájdalom, és be is zárult a méhszájam, az uh-n kiürültnek látták a méhemet.
2016. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem detto. Augusztusba volt efy spontán vetélés. Ma vagyok 6 hetes. Kedd óta vérzek duphasont szedek. Uh on már volt petezsak szikholyaggal. Nekem sem darabos csak piros sűrű pisiléskor,amúgy nem ömlik. Nagyon el vagyok keseredve. Én csak jövő héten megyek dokihoz. Te voltal? Lattak valamit?
2016. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen reggel voltam orvosnál. Nem látott semmi terhességre utaló jelet, szerinte felszívódhatott, vagy még olyan picike volt, hogy most ürül a menstruációval, mert, hogy ez az, ami most nekem van. Csak rettenetesen görcsöl és már a 6. napja tart. Hétfőn kell egy béta-hcg, hogy a méhen kívülit kizárjuk.

Vasárnap még petezsákot látott az ügyeletes, és megvastagodott nyálkahártyát, ami most csak 6 mm, és már felszívódott minden? Olyan hihetetlen, augusztusban volt egy vetélésem, műszeresen fejezték be, most elsőre összejött erre tessék, a nagy semmi van megint. Teljesen elkeseredett vagyok, nem tudom miért ismétlődik, már nem is kéne próbálkoznunk, nem szeretnék megint így járni. Bocsi, hogy hosszúra sikeredett!

Remélem veletek minden rendben lesz!

2016. jan. 15. 16:50
 8/11 anonim ***** válasza:

:( Nagyon sajnálom. Azért ne adjátok fel! Hogy így kiürült, hogy műszeresen befejezni sem kellett, elvileg nem kell várni sem a próbálkozással. Nagyon szurkolok!!!!

Az orvosok mit mondanak? Voltál/mégy kivizsgálásra, mi lehet emögött?

2016. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmit, csak, annyit, hogy előfordul az ilyen más nőkkel is, csak lehet nem is tudnak róla, hogy terhesek, csak késik nekik. Igen próbálkozunk, nem adjuk fel és remélem sikerül végre valamikor. :) Még nem megyünk kivizsgálásokra, remélem nem is lesz szükségünk rá a továbbiakban!
2016. jan. 30. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:
9:örülök, hogy így fogjátok fel és mentek előre! nekem a vérzés végét kellett megvárnom a próbálkozással, de mi csináltattunk kivizsgálásokat (őszintén, én még egy ilyet nem bírtam volna ki sem testileg sem lelkileg, és a férjem is hasonlóképp érezte, de persze érthető, hogy ti másként gondoljátok), így 2 hónap múlva jött csak az új terhesség.:)
2016. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!