Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Utrogestan mellett elvetéltem....

Utrogestan mellett elvetéltem. Szednem kell még tovább? Hogy kell abbahagyni?

Figyelt kérdés
Második vetélésem volt. Első 5hetesen magától kiürült. Most 7hetesen elkezdtem vérezni, kaptam Utrogestant, napi 3*1.De így is elvetéltem. Nagyon halvány a teszt most. Orvoshoz kedden van időpontom. Abbahagyhatom a utrogestant csak úgy vagy fokozatosan kell? Köszönöm
2016. febr. 10. 08:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy a vetélést orvos állapította meg nálad? Azt, hogy kiürült a méhed és visszazáródott a méhszájad, vagy csak te gondolod, hogy elvetéltél?


Nekem akkor kellett abbahagynom, amikor kiderült, hogy biztosan kilökődött az embrió. Én nem voltam benne biztos, szerdán kijött egy nagyobb darab (ez volt az), és pénteken a kontrollon mondta a doki, hogy ne szedjem tovább az Utrogestant.

2016. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
még azt kifelejtettem, hogy azonnal elhagytam, nem fokozatosan. de jó volt, mert a következő terhességnél 2 hónap múlva, menzesz napján rózsaszíneztem, és az szombat volt, így a dokim emailes tanácsára szedtem a maradék utro-t, nem kellett ügyeletre mennem, csak majd hozzá hétköznap.
2016. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem orvos állapította meg, csak én gondolom, mert a teszt is ezt mutatja, illetve november ugyanígy történt a vetélésem.
2016. febr. 10. 09:05
 4/16 anonim ***** válasza:

én addig akkor szedném, amíg nem állapítja meg orvos (ahogy szedtem is). bár, nekem a tesztjeim még utána is halvány pozik voltak...


nagyon sajnálom, hogy kétszer is megtörtént, viszont ez adjon nektek erőt ahhoz, hogy kivizsgáltasd magatokat (nekünk az egy vetélés nagyon sok erőt adott, tudni akartuk, miért történt és nem akartuk újra átélni), akkor is, ha állambácsi nem segített ebben.


sikeres és boldog következő terhességet kívánok!

2016. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem is halvány a teszt, de gondolom azért mert ürül a szervezetemben a hcg szint. Köszönöm a bíztatást :-)
2016. febr. 10. 09:19
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem mondani hogy most hematoma volt a petezsák mellett. Lehet ez is befolyásolta.
2016. febr. 10. 09:24
 7/16 anonim ***** válasza:
az nyugodtan felszívódhatott volna. és még azt sem biztos, hogy elvetéltél. nem tudsz benézni az sztk-ba egy vizitre, hogy ne kelljen a dokidra várnod? csak azért, mert ha kaparni kell a végét, ne tartogasd szerintem magadban, nehogy baj legyen.
2016. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vérző kismama mindig sürgősségi eset, ha az orvosod nem tud fogadni (bár ezt nagyon kétlem, ilyen esetben tuti szorít neked időt), akkor menj be a kórházba.
2016. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vetéléssel MINDENKÉPPEN lásson orvos! Ez nem játék! Ha nem ürültél ki teljesen, műteni kell, mert az elhalt magzati szövetek nagyon durva fertőzést okoznak!

Utrot meg akkor lehet abbahagyni, amikor az orvos azt mondja.

2016. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
nem okoz semmit az elhalt magzat, ez tök nagy hülyeség... bennem 2 hétig volt, vártuk a dokival h kiüröljön, nem lett semmi bajom... a petezsák megvédi a szervezetet az elhalt magzattól...
2016. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!