Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 12hetis es 3napos terhes...

Szimonetta1998 kérdése:

12hetis es 3napos terhes vagyok amiota teherbe estem azota nem volt meg a messim de ebben a honapban meg jott pont reggel es meg jobban verzek mint reggel ez mert van!? Elore is koszonom a valaszokat

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menjel ugyeletre!ennyi idosen mar nem jatek a verzes, nem fog csak ugy magatol kitisztulni a mehed, ha vaj van! Azonnal orvos!
2016. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem mentél rögtön reggel orvoshoz???Terhesség alatt minden vérzés abnormális, orvoshoz kell menni vele azonnal!
2016. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már reggel a kórházban lett volna a helyed....
2016. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
holnap megyunk dokihoz! de ez mert van hogy ket honapig semmi verzes nem volt most meg van pedig semmi rosszat nem csinaltam nagyon oda figyeltem a babara!
2016. febr. 15. 20:48
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Őszinte leszek, ha eddig nem volt semmi, akkor valószínűleg gond van. Aki kezdettől barnázik az általában kevésbé jelez gondot, mint egy hirtelen vérzés. De mégis mi akadályoz meg benne, hogy most bemenj az ügyeletre?
2016. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz nagyon odafigyelni, senki se vetel el direkt, odafigyeles nelkul...


Szerintem is nagy baj van, ha rendes verzes van, semmi koze a menzeszhez, hiaba ver es ugyanonnan jon.

2016. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

van baj azért ha szerintem megjött a mensid terhesen :(

nem, terhesen nincs menstruáció...

ha vérzel, akkor baj van. ilyenkor azonnal kell orvoshoz menni, mert tudnak segíteni. másnap már nem igen.

fontos neked a baba? hány éves vagy?

2016. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Most irány az ügyelet!!!!
2016. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Érett gondolkodás... Miert nem mentel azonnal orvoshoz?
2016. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Remélem ez egy kamu kérdés...Ha nem, akkor gratulálni tudok csak, hogy reggel óta vérzel és vársz holnapig....Akkor elmondom, hogy esélyes, hogy elvetélsz éppen. Ha az ember időben megy ilyen vérzéssel kórházba, még van remény arra, hogy a baba megmarad...
2016. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!