Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 5 napja késik, csináltam ma...

5 napja késik, csináltam ma reggel egy tesztet és negatív lett. Mikor csináljak újat? Lehetek még attól terhes?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk a férjemmel, hogy összejöjjön a kisbaba már több mint 1 éve próbálkozunk sikertelenül.

Szerintetek 2 nap múlva csináljak egy ujjat? Mert sok olyat olvastam és hallottam is, hogy a kisbabát nem nagyon akarta kimutatni a teszt?

Vagy mikor mennyek el orvoshoz? Két ünnep között rendelnek?

Köszönöm előre is a válaszokat :)


2015. dec. 23. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha most őszinte és reális akarok lenni,akkor azt mondom,hogy 5 nap késésnél illene legalább egy nagyon halvány pozinak lenni.

De, az még elképzelhető,hogy később volt ovud, és még azért nem mutatja. Orvoshoz én speciel az ünnepek alatt ezért nem mennék. Két nap múlva, de inkább 3 csinálj tesztet. Én azért nem 24-én reggel csinálnám meg,hogy nega, akkor ne legyen az egész napom elrontva.

2015. dec. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan kérdésem lenne még, hogy november 28-án voltunk éjszakai fürdőzésen és az milyen mértékben befolyásolhatja ezt?
2015. dec. 23. 06:51
 3/4 anonim ***** válasza:
ha pontosan tudod,hogy 5 napja késik (19dpo-n vagy) akkor már mutatna kéne.Vagy elszámoltad/nem érezted meg jól a peteérést és még 12.dpo körül vagy akkor lehet még belőle valami.A fürdőzéshez valszeg semmi köze a késésnek inkább az idegesség.Kivéve ha nem kaptál el valami brutális fertőzést,de azt észre vetted volna.
2015. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kontroll kedvéért SOS menj el nőgyógyászatra aki mindenképpen kimondja hogy A vagy B és akkor biztosan megnyugodhatsz. Ez nem játék, tessék menni máris. Inkább tudd a biztosat mint meglepődj a bizonytalan miatt majd.
2016. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!