Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nálatok utólag visszagondolva...

Nálatok utólag visszagondolva volt valami előjele a vetélésnek vagy annak, hogy elhalt a magzat?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a magzat hal el, az azért sokkal súlyosabb dolog, mintha az embrió (testileg és lelkileg is). Nekem embrióm halt el, volt jele, erős vérzés és görcs. De nem előjele volt, hanem akkor már folyt a vetélés.
2016. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem kb. 6 hetes embrió halt el. Elmúlt a rosszullétem, ezt tudom ahhoz kötni. Azon kívül semmi. Másfél héttel később mentem UH-ra, még akkor se volt semmi egyéb, se görcs, se vérzés. Missed ab lett belőle.
2016. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Két korai vetélésem volt, mindkettő nagyon enyhe vérezgetéssel indult, ami napokkal később fokozatosan erősödött, de nem ürültem ki teljesen egyiknél sem. Ezeknél a vérzés egyértelmű jel volt.

Egy másik terhességnél pedig a 12. heti ultrahangon észleltek súlyos fejlődési rendellenességet a babánál. Ennek semmi jele nem volt, még pár nappal korábbi uh-n is minden rendben volt. Ha nincs az uh, nem tudtam volna meg, hogy baj van, és el is halt volna valószínűleg.

2016. márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem magzatom halt el a harmadik trimeszter közepén. Egész nap nem mozgott, ezért bementem a kórházba, ahol már nem találtak szívhangot. Valahogy megcsavarta a köldökzsinórt. Sajnos meg kellett szülnöm, de ez nem volt egyszerű, mert nagyon nehezen tágultam ki (16 óra).
2016. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél iszonyatos görcsök, majd jelentős mennyiségű piros vérzés. (12.)

Másodiknál megszűntek a terhességgel járó tüneteim: hányás, folyamatos inger, olykor görcsök. (12.)

Koraszülésnél: előtte vesefájdalom, egész testen viszketés, némi folyás. Durván le akart szakadni a derekam. (28.)

2016. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16 héten derült ki uh-n hogy 2 hete meghalt. Semmi jele nem volt. :-(
2016. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy enyhe pecsetelo verzesem 8 hetesen. Voltam emiatt ovosnal, akkor meg minden rendben volt, volt szivmukodes es jok voltak a meretek, a terhessegi kornak megfelelo. A pecsetelo verzes is egyszer volt csupan, az osszes terhessegi tunetem is megvolt sokaig (rosszullet, gyakori vizelesi inger, puffadas).

11 hetes voltam, amikor egyik naprol a masikra megszunt minden tunetem, ismet jelentkezett a pecsetelo verzes, emiatt ujra ultrahangra mentem es akkor derult ki, hogy 8 hetes uh utan meg kb 4 napig fejlodhetett es elhalt.

Szoval tulajdonkeppen az az elso, egy alkalmas pecseteles volt az egyetlen elojel, a tobbi 2,5 hettel az elhalas utan mar csak utolagos volt.

2016. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Se görcs, se vérzés, max annyi, hogy enyhültek a terhességi tünetek (8 hetesen).
2016. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

25 hetesnel elfolyt a magzatviz.

7 hetesnel barnazgatas.

2016. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi, de az uh vizsgálatokon mindig kisebb volt, mint "kellett volna" 12 és fél hetesen 11 hetes és egy hét múlva is csak 11 hét 5 nap, amikor már majdnem 14 hetes volt a számított kora. Számított kor szerint 20. héten derült ki uh-n, hogy 3-4 hete elhalt, aminek viszont semmi jele nem volt.
2016. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!