Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha levallt a magzat a mehfalam...

Ha levallt a magzat a mehfalamrol, biztos vetelest jelenz?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok,gorcsolok verezgetek.

Orvos mondta,hogy levallt a mehfalamrol,es mellette van egy verrog is ami 16mm hosszu es 6 mm szeles :(

Tavaly is ez volt,megallt a fejlodesben es elhalt szegeny :(


2015. dec. 29. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu igen..nagyon sajnalom :((
2015. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

nagyon elcsodálkoztam a kérdésen, de rájöttem, hogy nem magzatra, hanem embrióra gondolsz.


az orvos mit mondott? menj haza és várd meg, hátha kilökődik otthon vagy szeretne inkább megműteni?


ha ez vetélés, utána szerintem menj el vizsgálatokra (akkor önköltségen, ha nem utal be csak három után), mert nem fogod bírni lelkileg ezt, az nem biztos, hogy anyai ok nélkül válnak le ezek az embriók és állnak meg a fejlődésben (nekem pl. a 3. csoport vizsgálaton derült ki, mi okozta a vetélést).


29hkm

2015. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
^2-es, ilyen jellegu kerdeseknel tapintatlansag odairni, hogy te hany hetes vagy.
2016. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
3:ne haragudj, biztos farkasok neveltek fel engem ezert nem tudtam errol a szabalyrol. Sajnos a vetelesrol annal inkabb tudok...
2016. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem szabaly, hanem egyszeru empatia.

Ha valaki azt irja, hogy hajlektalan lett, akkor nem irom oda, hogy nekem hanyszobas lakasom van.

2016. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolso

Koszonom :)

2016. jan. 2. 22:57
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
akkor most nézd meg az én válaszom hasznossága és a te válaszod hasznossága közötti különbséget, és döntsük el, vajon a terhességi hetem kiírása tényleg akkora probléma-e.:) minden viszonylagos, igaz?:)
2016. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
66%
Kb. annyira hasznos a válaszom a kérdezőnek, mint a kötekedő kollégáé, de szerintem egyáltalán nem tapintatlanság leírni a 29 hetes kismamának, hogy összejött neki és nem vetélt el, mert azt is leírta, hogy előzőleg több vetélése is volt, és bizony annak oka volt, amit sikerült orvosolni. Ez nem mellékes, ha már másodszor jár így a kérdező. Tehát ez most nem tapintatlanság, hanem segítség a javából, és bíztatás a jövőre nézve, hogy ha most nem is marad meg a terhesség, van esély, hogy kivizsgálásokkal segíteni lehessen a vetélést okozó problémán. Én így fogom fel. Sajnálom, kérdező, hogy te nem így érzed. Pedig lehet, hogy ettől a válaszadótól kellene még infókat kérned, hová járt vizsgálatokra, mi hogyan derült ki.
2016. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!