Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab-om volt. Hogy...

Missed ab-om volt. Hogy tudnék segíteni a férjemnek?

Figyelt kérdés

13 hetesen, ultrahangon vették észre, hogy elhalt a magzat. Másnap meg is műtöttek. Mikor megtudtuk, végigsírtam a napot, de a műtét után már jobban vagyok, tudok előre nézni, tervezni, reménykedni.

A párom csodálatos. Mellettem áll, ölel, támogat, őrzött a kórházban, lesi minden kívánságomat... de éveket öregedett pár nap alatt. Én jól kisírtam magam, ki tudtam adni magamból a fájdalmat, ő meg tartja magát, ahogy bírja... Minden rokon, barát velem van elfoglalva, engem sajnálgat, ő meg megkövült arccal áll a háttérben. Megszakad érte a szívem.

Nagyon friss a seb, tudom, de szeretnék segíteni neki. Nem tudom, mi a jobb, ha békén hagyom, ha lefoglalom valamivel (pl. segítségre kérem), ha megpróbálom beszéltetni, vagy ha csak simán kedveskedek neki valahogy? Vagy kérjem meg a legjobb barátját, hogy segítsen? Talán egy férfi jobban tud beszélni vele, mint én a női agyammal. Vagy gondoltam, elutazhatnánk valahova pár napra, amikor már jobban leszek.



2016. márc. 19. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg.
2016. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked kellene ismerni a férjedet, hogy milyen tipus - ha valami problémája van, akkor mi jobb számára, beszélni, békén hagyni vagy csak összebújni vele.


Az kizárt, hoyg a legjobb barátja "mert férfi" jobban tudna vele valamit kezdeni, ez KETTÖTÖK vesztesége, egy kívülállónak ehhez nem sok köze van. Neki nek egy "férfiagyra", hanem rád van szüksége.


Amenyiben nem zárlózik el teljesen, akkor próbálj vele beszélni, de ha nem vevö rá, akkor hagyd és csak mutasd ki a szeretetedet. Nekivalószínüleg sok idöbe telik, mire meggyászolja a gyereket.

2016. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! írok privit, hogy a férjem hogyan élte meg a vetélésemet, hátha segít a férjednek, hogy fel tudja dolgozni, nincs vele egyedül!


nyugodt további heteket és mihamarabbi újabb terhességet kívánok!

2016. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnálom :(

nálunk 20 hetes uh-n derült ki tavaly,h 3-4 hete elhalt a baba. én mire hazamentem a kórházból úgy éreztem túl vagyok rajta, próbáltam racionálisan gondolkodni, később néha elkeseredtem...

a párom rosszabbul élte meg, egyedül volt otthon, amíg én a majd egy hétig a kórházban voltam. amikor hazamentem kérdeztem, hogy akar-e beszélni róla, azt mondta, hogy megbeszélte magával. őt nagyon zavarta ha valaki kérdezett bármit, a baráti társaságban szólt is,h hanyagolják a témát. többször próbáltam beszélgetni vele, de azt mondta, hogy neki az a dolga,h tartsa magát, volt elég bajom, mit kellett átélnem, neki erősnek kell lenni...

érdekes volt,h a teljes ismerősi körben csak egy (azaz EGY) ember kérdezte tőlem azt, hogy ő hogy van (a szüleimen kívül), gondolom tőle is mindenki csak azt kérdezgette én hogy vagyok.

akkor fogja túltenni magát rajta, ha a mostani babánk megszületik, addig pedig nagyon aggódik. talán jobban mint én.

szerintem próbálj beszélgetni vele, de ha nem akar, ne erőltesd. férfilélek nehéz dió

2016. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!