Missed ab. tünetei?

Figyelt kérdés
Ha átéltél ilyet; mik voltak a tünetei, mikor (hányadik hétben) történt?
2016. márc. 9. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Nincs tünete, ultrahangon derül csak ki.

Pont azért "missed", mert minden, vetélésre utaló jel hiányzik.

2016. márc. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Furcsa amit az első válaszoló ír :O

nekem magától indult a vetélés. 5dik hétben. Barnázás majd vérzés... a doki azt mondta, ha több lesz a vérzés mint a mensikor akkor menjek vissza..... több lett. mentem. UH-n láttak egy megnövekedett petezsák félét.... bennfogtak. Ez reggel volt. Du. műtét. Az volt írva a papíromra, mikor felvettek a kórházba: missed ab

2016. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, nincsenek tünetek, uh- derült ki hogy 8. héten megállt a fejlődésben, kb. azóta nincs már szívverés. Mindezt a 11. héten tudtam meg...
2016. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Viszont az előzőek ellenére ezt a definíciót találtam :


A missed ab, vagyis elmaradt vetélés során általában nem tapasztalható hüvelyi vérzés vagy görcsös alhasi fájdalom, ezért sok esetben erre a szomorú tényre csak a rutinvizsgálatok vizsgálat során derül fény – a méh nem növekszik kellő ütemben, az ultrahangos vizsgálaton nem tapasztalható magzati szívműködés, vagy a szervezetben található hCG hormon szintje jelentősen csökken. Más esetekben figyelmeztető jel lehet a korai szakaszra jellemző a terhességi tünetek megszűnése vagy a vöröses-barna színű hüvelyi folyás is.


2-es voltam

2016. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

A korai vetélésnek három típusa van:

befejezett vetélés (abortus completus): ilyenkor teljesen spontán kiürül a méh

befejezetlen vetélés (abortus incompletus): megindul a vetélés, de nem ürül ki teljesen a méh, ezért műszeres befejezés szükséges

elmaradt vetélés (missed abortation): az embrió v. magzat elhal, de ennek semmi külső jele nincs, mindenképpen műszeres befejezés szükséges


2.: a tied, bármit is írtak a papírra, a 2. típus volt. Nekem ilyenből volt kettő.

Missed abos ismerőseimnek semmi tünete nem volt, csak ultrahangon derült ki, hogy elhalt a terhesség.

2016. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm 5-ös válaszoló! így érthető volt.

2-es voltam

2016. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm és sajnálom hogy ilyenen kellett keresztül mennetek!
2016. márc. 9. 12:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hete volt missed ab mutetem.

Nem volt elojele hogy barmi baj lenne a terhesseggel, egyedul talan annyi, hogy nem voltak tuneteim, de ez mas egeszseges terhessegnel is elofordul, igy nem feltetlenul baj.

6.heten ures szabalyos 10mm petezsak volt uh-n. se szikholyag se embrio. 7.heten 16mm petezsak de mar osszeesett. 7+5hetesen mutottek, nem indult be magatol.

2016. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugy van, ahogy az egyik valaszolo leirta, missed ab az, amikor elhal az embrio, de megsem indul be a veteles.

Azt hozza kell tenni, hogy elobb-utobb beindulna, mert bent nem marad, csak kerdes, hogy mikor. Heteket is lehetne ra varni, igy altalaban muszeresen fejezik be, azaz mutettel.


Nekem is missed ab volt. 8 hetesen meg rendben volt ultrahangon minden. 11 hetesen elmult az osszes terhessegi tunetem hirtelen, egyik naprol a masikra. Akkor mentem ismet uh-ra es mar nem volt szivmukodes, a meret pedig csak picivel volt tobb, mint 8 hetesen, tehat mar kb ket es fel hete megallt a fejlodesben. Par nappal kesobb volt a mutet, addigra nekem mar lett egy nagyon enyhe pecsetelo verzesem, de nem gorcsoltem, a mehszaj is zart volt, szoval vallaltam a mutet, mert jele nem volt annak, hogy megindul a veteles rendesen.

2016. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megosztottátok a tapasztalataitokat! Sajnálom hogy ezt kellett átélnetek!
2016. márc. 9. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!