Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez vetélés lehetett, vagy...

Ez vetélés lehetett, vagy csak furcsa menstruáció?

Figyelt kérdés

Elég szabályos a menstruációm (hüvelygyűrűt használok).

De most a szokottnál sokkal több vér távozott és tovább is tartott. Nem fájt semmim, de meglepett a vérzés mennyisége.

Mi lehetett ez? Megvadult menstruáció, vagy korai vetélés?


Tudtommal nem volt még vetélésem, bár ha nagyon korai volt, összetéveszthettem menstruációval. Egy terhességem volt, az problémamentesen zajlott.


2016. márc. 29. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rendesen hasznalod a huvelygyurut, akkor nem lehetett veteles, mert nem is eshettel teherbe mellette.
2016. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a nuvaring biztonságos, biztos el lehet rontani a használatát, de azért ahhoz nagyon el kell, hogy baj legyen.:)


több vér és tovább tartott és ennyi. nekem is volt ilyen nuvaring mellett, 10 évig használtam, ahogy letettük, mert babát akartunk, azonnal összejött.:)

2016. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!