Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknek a 12. het korul volt...

Akiknek a 12. het korul volt vetelese, mikor voltak elotte orvosnal? Volt barmi problema addig?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:

11hetesen volt művi abortuszom mert akkor derült ki hogy két hete megàllt a szíve.

Előtte semmi baj nem volt.Nyolc hetesen dobogott.

A két hét alatt se éreztdm semmit.

Neked is?:(

2016. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A 13. héten, genetikai UH-n vették észre, hogy nincs szívhang, előtte kb. 2 héttel halhatott meg. (A 10. héten voltam utoljára UH-n.) Addig minden rendben volt, semmilyen rizikócsoportba nem tartoztam. Nem volt semmi ráutaló tünetem.
2016. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12. héten voltam UH-n, akkor még minden rendben volt, a 15. héten már nem dobogott a szívecskéje, azt mondták kb. 2 hete állhatott le.
2016. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem, nekem nem! Volt egy vetelesem 8 hetesen, de a 6. heten voltam dokinal es kisebb volt a koranal, mire mentem volna kontrollra elkezdtem verezni, ennyi elojel volt, az UH meret, bar a doki azt mondta kesobb fogant...


Most vagyok 9 hetes a masodik terhesegemmel, kedden UH (majdnem 10 hetes leszek) es csak nagyon felek, hogy megint baj lesz... Azert kerdeztem, hogy ki mit tapasztalt, mivel en az elsonel sejtettem, mert tudtam nem foganhatott kesobb! Viszont a valaszokbol azt latom, hogy barmikor megtortenhet, elojel nelkul.

Tudom, hogy butasag, de tenyleg felek a keddtol, nem akarom megint atelni...

2016. ápr. 1. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem lesz semmi baj.

Muszâj bíznod.

Én is féltem de hinni akartam hogy igenis most minden rendben lesz.

Most 16 hetes vagyok.

Úgyhogy tudom hogy nehèz de bízz a babâdban:)

2016. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom, en probalok bizni, csak tudod csalodni lenne a legrosszabb, de parom is mondta, hogy ugy erzi ez a baba tuti velunk marad! En is bizakodok, de a keddet akkor se varom :)
2016. ápr. 1. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Írj majd mi volt!:)

Meglàtod majd hogy fellélegzel:)

Én az enyémhez sokat beszélek és azt mondogatom neki amit itt olvastam:"kapaszkodjcsak jó erősen anyâba"

:)

2016. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne ezen agyalj, probalj optimista lenni. Biztosan minden rendben lesz.


En 8 hetesen voltam uh-n, akkor minden rendben volt. 11 hetesen megszunt minden tunetem egyik naprol a masikra, plusz pecsetelo verzesem is volt. Az volt egyebkent 8 hetesen is epp az uh elott. De ez, plusz a tunetek megszunese miatt biztos voltam benne, hogy baj van. Par nappal kesobb volt idoponom a kombinaltra, de igy elmentem egybol uh-ra es mar nem volt szivmukodes, kb 9 hetesen allt le.

Ez osszel volt, most probalkozunk ujra, de megertelek, mert biztos vagyok benne, hogy en is nagyon izgulni fogok, ha ismet terhes leszek.

2016. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szoval ma volt az UH. Lattam a szivet pulzalni! :) Megfogadtam, hogy nem fogok igy parazni, mint most teszem, de hat ez van, talan ha nem lett volna vetelesem, akkor ez nem lenne.
2016. ápr. 5. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy minden rendben lesz!!! Egészséges szép kisbabád lesz!!! :-)
2016. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!