Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Létezik, hogy minden terhesség...

Létezik, hogy minden terhességi tünet fennáll, mégsem él a baba?

Figyelt kérdés
Első trimeszter, mellfeszülés, fáradékonyság, hányinger...
2016. máj. 3. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy lehet.A tüneteket a hcg okozza.Amíg az jelen van a szervezetben,addig fennállhatnal a tünetek is.És az nem ürül ki egyik napról a másikra.
2016. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem üres petezsák miatt volt missed ab 8 hetesen és minden tünetem megvolt a mütét napjáig.
2016. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt első terhességemnél. 7. Héten üres volt a petezsák, de a műtétig minden tünet megvolt. :(

Most újra babát várok és semmi tünetem nincs.

2016. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen derult ki, hogy elhalt az embrio nem egesz 9 hetesen. Ket hetig minden tunetem megvolt, akkor mult el hirtelen egyik naprol a masikra, ezert mentem el ultrahangra, mert gyanus volt.
2016. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt missed ab-om, műtéttel. Az utolsó napig minden tünetem megvolt, viszont akkor a mellfeszülés szinte egy perc alatt megszünt. Akkor már tudtam, hogy nagy gáz lesz, aztán jött a vérezgetés. Miből gondolod, hogy nem él a baba? Vérzel, görcsölsz, vagy az UH-n úgy látták?
2016. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mester ab gyanús vagyok s valami můtét is van?Mit csinàlnak?
2016. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Missed elírás volt
2016. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már volt két terhességem, mindkettőből egészséges baba született. Az elsőnél kórházba kerültem hányás miatt, a másodikat szimplán nehezen viseltem. Ezt a terhességet meg abszolút másnak érzem...mintha valami baj lenne vele. Sehol az anyai érzések. Sokat barnáztam és görcsöltem, mielőtt megjelent volna a durva émelygés, de hányni ritkán hányok. Holnap megyek orvoshoz, kíváncsi vagyok, mit mond majd.
2016. máj. 5. 08:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó.Neked azért mutatta ki,mert ezek szerint nem középidőben fogant.10-14 nap a beágyazódás.Egyébként hivatalos oldalon néztem,hogy műkődik a vérvétel.
2016. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!