Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtétre ti mit...

Missed ab műtétre ti mit vittetek be a korházba magatokkal?

Figyelt kérdés
Műtét előtti este be kell fekudjek a tágíto miatt.
2016. máj. 17. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Hálóruha, fehérnemű, papucs, tisztálkodó szerek, betét, fertőtlenítő kendő wc-re, evőeszköz. Inkább vigyél többmindent. Énis így pakoltam és jól jött, mert bentfogtak 2 napra. Én vittem.sampont is, de jól tettem mert olyan erős görcseim voltak órákig hogy kiizzadtam. (Nem ilyesztegetni akarlak, nálad biztos minden rendben lesz, csak nekem vírus miatt a méhem be volt gyulladva és az miatt voltak a görcsök a műtét után, a tágítót nem is éreztem) kitartást!!!
2016. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A hálóing jobb vagy jo a pizsama is?

2016. máj. 18. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Én, bevallom, nem vittem semmit, olyan zavarodott voltam aznap reggel. Valahogy nem tudatosult bennem, hogy mi vár rám, szegény férjem szaladgált utána törülközőért, tusfürdőért, papucsért... Hálóinget a kórházi "aranykészletből" kunyeráltam, miután egyet már összevéreztem.

Szerintem a hálóing jobb, kevésbé kell nekivetkőznöd, ha meg akarnak vizsgálni.

Aminek hasznát láttam volna: papucs, hálóing/pizsama, köntös, törülköző, kézfertőtlenítő/szappan, WC-papír, betét (jó vastag), váltóbugyi, sok-sok innivaló, meg valami kaja, nekem a csoki nagyon jól esett műtét után. Könyv vagy valami, hogy el tudd terelni a figyelmedet. Ha ott is éjszakázol, akkor tusfürdő (a műtét után közvetlenül nem lehet zuhanyozni).

2016. máj. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk (Miskolc) nem engedik az otthoni hálóinget, csak a steril kórházit lehet felvenni.

Papucs, bugyi, betét, fertőtlenítő kendő kell. Plusz nekem elengedhetetlen a fehér zokni.

2016. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
papucs, bugyiK, betétEK, WC papír, tusfürdő, evőeszköz, pohár, víz, ennivaló, köntös, hálóing, a pizsama nem jó
2016. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!!
2016. máj. 18. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!