Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány táskát vittetek...

Ti hány táskát vittetek magatokkal szüléshez a kórházba?

Figyelt kérdés

Miket tettetek egy táskába?

Egybe tehetem a kórházit meg a fiamet? Külön pedig a szülőszobasat


2012. okt. 3. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

3-t vittem.

Teheted egybe.Csak a szülőszobára kell külön.

2012. okt. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én egy nagy táskát vittem, a szülőszobára pedig egy nagy zacskót, ott úgyis kevés a hely, nagy táskát nálunk be sem lehett vinni, a vajúsóban kellett hagyni. A Te és a baba cuccai mehetnek egybe természetesen.
2012. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pont így tettem, ahogy te. :) A tiéd amit a kórházban használsz: neszeszer, törölköző, hálóingek, betét, melltartóbetét stb. és a picur pelenkája, popsitörlő, popsikérm, stb. (saját ruhát nálunk csak a haza jövetelre tehettünk, mert ott a kórház nem nézte, hogy mi az amit te vittél és mi az amibe ők öltöztetik.)

Egyébként két táskám volt, de utána még a férjem hozott pár elmaradt dolgot. :D

2012. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elsőnél 3 (illetve négy, azt apuka hozta be akkor, amíg én a szülőszobán voltam, mert otthon felejtettük) volt. A nagyobbikba az én cuccaimat. A kisebbikbe a lányomét. A szülőszobás, az meg külön volt.

Így könnyebb volt, mert amikor kijöttünk, hamarabb megtaláltuk a ruhácskáját, nem kellett annyit keresgélni.

2012. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ÉS magára a szülőszobára mit kell bevinni?Miket?
2012. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát már nincs meg a kelengyelistám,mert 3 hónapja szültem. Te nem kaptál a védőnőtől?

Amire emlékszek: papucs,hálóing,betét, szőlőcukor,szénsavmentes víz, papírok /személyi, labor eredmények,minden/. Most ennyi jutott eszembe,majd még kiegészítik a többiek :)

2012. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kaptam listát,de hát azon minden szerepel általánosságban,ami kell nekem majd.Kb csak a hazamenős ruha nem.De ott szülés után ha eltelt a 2 óra,le lehet fürdeni meg minden ugye?Mármint nem kell átmászni máshová majd.Vagy a két óra nyugalmi időben a fürdés stb is benne van?Meg addig hol lesz a kicsi,abban a két órában.Én már 40 hetes+1napos vagyok,tehát max a dokitól tudnám megkérdezni ezeket,de az ingyenorvos meg tojik az ember fejére.
2012. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nálunk a 2 óra az nyugiba volt. Közbe összevarrtak. Meg sem mozdulhattam a 2 óra alatt, de viszont nekem nem volt erőm letusolni utána, pedig rendesen szültem nem császárral. Szerintem neked sem lesz.
2012. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a gyerek a 2 óra alatt veled van. Nálam a férjem is bent volt.
2012. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) De hát koszosan csak nem megyek már át a gyerekosztályra vagy mire :D ÉS ha nem apás szülés,akkor is beengedik utána?Meg előtte is?A vajúdásra?Szülésnél nem szeretne ott lenni.
2012. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!