Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nagyon korai vetélés, megvárju...

Nagyon korai vetélés, megvárjuk a következő mensit, felszáradhat? Vagy kell a műtét?

Figyelt kérdés
Áprilisban pozit teszteltem 10nap késéssel, aztán 12.napon negatívat rá 6napra megjött! Tegnap voltam dokinál elösször azt hitte korai terhesség uh ra küldött ott méhen kívülire gyanakodtak, onnan küldtek hcg vérvételre ma reggel mentem az eredményért, negatív volt.. mondta a doki hogy szerinte el indult valami de befejeződött.. és várjam meg a következő menstruációt, ha elmúlt menjek vissza és megnézi mert elvileg ki kell hogy tisztuljon, ha nem akkor kell egy egészség ügyi kaparást csinálni.. volt már valaki aki így járt? Most akkor mikor próbálkozhatunk újra?

2016. máj. 11. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerübb ha megvárod míg a menzeszed elmúlik, visszamész az orvoshoz, megvizsgál és kész! Ő megmondja hogyan tovább... Nem?
2016. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett műtét mikor ugyanígy jártam.
2016. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És aztán mikor estél teherbe?
2016. máj. 11. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem se kellett muteni. Utana 3.honapban lettem terhes (mi csinaltattunk par kivizsgalast a biztonsag kedveert, azert csak akkor lett uj baba).
2016. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Februárban történt, augusztusban estem teherbe.
2016. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!