Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyi lehet az esély hogy...

Mennyi lehet az esély hogy megmarad a baba? Volt valaki hasonló tünetekkel? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Párom ma került kórházba,24 hetes terhes.Kemény volt a hasa nagyon,erős hányingere és elég komoly görcsei voltak,már sírt a fájdalomtól,pedig nagyon magas a fájdalom küszöbe...Vérzés nem volt.

Mindketten nagyon várjuk/vártuk a babát,többször (3 alkalommal) elvetélt,mindhárom alkalommal nagyon megviselte őt is és engem is.

Amikor az orvost kérdeztem annyit mondott hogy holnapig vár és majd kiderül mi a helyzet,de addig begolyózok.A neten keresgéltem de egyre csak durvább és ijesztőbb dolgokat találok...


2016. máj. 26. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

semmire nem jó amit csinálsz, a párodat támogatnod kell szilárd meggyőződéssel, nem a rém történetektől becarva elé állni! hagyd abba! nem folyt el a magzatvíz, gondolom a lepénnyel is minden oké, így nagyon is sok esélyük van!

én 14. hét óta vagyok "fenyegető vetélés" címszóval itthon, majd 28 hetesen-múlthéten kaptam meg a "fenyegető koraszülés" papíromat :)

férjem minden nap elmondja, hogy minden rendben lesz! emellé átvette a háztartást és a nagyot is intézi amennyire ideje engedi, te is vedd át amit tudsz, hogy párod feküdjön majd :)

2016. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, de nem lesz baj, csak arra szabad gondolni!

24 hetesen mar nem lesz veteles, ilyenkor mar koraszules, es remeljuk bentmarad meg egy darabig, a mai vilagban 24 hetesek mar jo esellyel tulelik kint is, de bent fog meg maradni, minden nap szamit, szoritok!

Majd irj holnap ha tudsz.

Es ne olvassgass remtorteneteket.

2016. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne olvasgass ilyesmit inkább biztatás hidd el iszonyat sokat számít ha ott vagy mellette es biztos inkább ezek kapcsolatban pozitiv történeteket keress :)
2016. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Eszter76 ***** válasza:

Anyukám anno hasonló tünetekkel ment be a kórházba amikor a húgommal volt terhes. Az még nem a mai világ volt... bent is tartották fölpolcolt lábakkal a szülésig szegényt - de még jópár hétig bent maradt a hugi, és azóta már van 3 gyereke. :-)

Szóval először is próbálj megnyugodni. Másodszor pedig pihenj le minél előbb! Holnap(tól) mindenképpen kelleni fog az erőd, mert az biztos, hogy a párodnak pihennie kell majd, és idegeskednie sem szabad. Neked kell őt megnyugtatni! És neked kell átvenni mindent a háztartásban is, amit csak tudsz! Kitartás! Szurkolok! Minden rendben lesz!

2016. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Drukkolok hogy semmi baj ne legyen!

Majd később írd le mi a helyzet!

2016. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem írtad, hogy a doki mit mondott pontosan, de nem lehet, hogy nem a baba miatt voltak a görcsök, hanem mondjuk vesekő vagy vesemedence gyulladás?

Sok kismamának lesz a terhesség alatt.

Drukk.

2016. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Eszter76 ***** válasza:
Mi a helyzet? Hogy vagytok?
2016. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Bocsánat hogy ilyen későn írok,az orvosok szerint Szalmonellája van...Szegény nagyon gyenge,volt magas láza,az most aránylag jó,hasmenés de az folyamatosan és olyan hányingere hogy alig bír inni meg enni is,meg görcsölt/görcsei vannak néha azóta is.

Azt mondják a baba ennek ellenére jól van,úgyhogy reménykedem hogy elég erősek mindketten és jól lesznek,nem történik semmi komoly

2016. máj. 28. 01:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez azért így elég megnyugtató!Támogasd a párodat!Jó egészséget,és kitartást!Írj majd!
2016. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?Rendbe jött a Párod?A babával is minden rendben?
2016. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!