Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyi lehet az esély hogy...

Mennyi lehet az esély hogy megmarad a baba? Volt valaki hasonló tünetekkel? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Párom ma került kórházba,24 hetes terhes.Kemény volt a hasa nagyon,erős hányingere és elég komoly görcsei voltak,már sírt a fájdalomtól,pedig nagyon magas a fájdalom küszöbe...Vérzés nem volt.

Mindketten nagyon várjuk/vártuk a babát,többször (3 alkalommal) elvetélt,mindhárom alkalommal nagyon megviselte őt is és engem is.

Amikor az orvost kérdeztem annyit mondott hogy holnapig vár és majd kiderül mi a helyzet,de addig begolyózok.A neten keresgéltem de egyre csak durvább és ijesztőbb dolgokat találok...


2016. máj. 26. 21:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hála az égnek rendben van párom is és a baba is!

Kemény másfél hét után már minden rendben,kiengedték a kórházból is,de nagyon be volt pánikolva amíg bent volt,meg szalmonella miatt lett rosszul és hát az nem egy kellemes dolog.Még elnézni is rossz volt...

Köszönöm a biztató válaszokat! :)

2016. jún. 6. 09:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Szuper. Nagyon vigyazz Rajuk!!:)
2016. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden jó,ha a vége jó!Nyugodt,boldog babavárást!
2016. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!