Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » SoS 9 hetes vagyok verzek de...

SoS 9 hetes vagyok verzek de gorcsoles nincs a no gyogyaszatom missed ab. -ra akar kuldeni?

Figyelt kérdés
azt mondta hogy egy hete elhalt a baba es nem lat sziv hangot ezert 4 nappal kesobb kell mennem missed abortusra ha tenyleg elhalt a baba mert nem kuldott mar ma es miert irt fel verzes csokkento tablettat ?
2016. jún. 3. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezted meg?
2016. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mi az a vérzés csökkentő tabletta (mármint a neve)? még nem is hallottam ilyenről.

én várnék, a vérzéssel általában meg szokta oldani a természet :/

2016. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azert nem.kerdeztem meg mert bem is voltam szinte magamnal megsem tudtam szolalni a sirastol :( csak.itthon gondoltam at a dolgokat :( egyebkent zart a mehszaj. azert irtam.ki.ide ezt a kerdest mert tudni szeretnem.hogy mas valaki volt e igy
2016. jún. 3. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Műszeres terhességbefejező műtétre elő kell jegyezni a betegeket.


Nekem is a vizsgálat után 3 napra volt a műtét. Addig vérvétel, vércsoport meghatározás, előjegyzés stb. Szóval ez nem úgy megy, hogy vizsgálat után tolnak is a műtőbe, mert ez nem sürgősségi műtét.


A műtéti napon korán reggel éhgyomorra jelentkezni kellett a betegfelvételen, majd befektetnek és, ahol én voltam, ott sorban mentek délelőtt a kisműtétek. Volt aki mióma miatt jött, volt aki elhalt terhesség miatt stb. Egy műtét kb 20 perc, és minket aznap hazaengedtek.


Vérzés csökkentőről nem tudok, de a vérzés ez esetben természetes, lehet kiürül magától.

2016. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vérzés, görcsök nélkül, de azonnali, sürgős műtétre jegyeztek elő, és még aznap meg is volt a műtét. Nyilván az orvos dönti el, hogy sürgős vagy még várhat a műtét. Szerintem egy 9 hetes terhesség nem fog "magától" kiürülni, főleg, ha zárt a méhszáj. Ha megnyugtat, menj el másik dokihoz is, és kérj másodvéleméynt. Nekem eleve azt mondta a szakrendelésen a doktornő, hogy elhalt terhesség megállapításához két külön orvos egybehangzó véleménye kell, ezért beküldött a kórház ambulanciájára is, ahol végül a műtétet elvégezték.
2016. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam mint te, nekem kitisztul magától, habár én gyógyazert nem kaptam. A görcsölés és a rendes vetélés a vlrzés kezdete után 3nappal indult be, szerencsére két nappal a műtét előtt.
2016. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem görcsölt anno, csak kicsit pecsételtem, rohantunk az ügyeletre és mondta a doki, hogy nincs szívhang, nekem 3nap múlva volt misses ab.
2016. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es vagyok, az lemaradt, hogy 11hetes voltam. Közben még elküldtek vércsoport meghatározásra is, gondolom ez is idő.
2016. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem volt szukseg muszeres befejezesre 4 elment nagatol :( es lattam is
2016. jún. 8. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!