Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hatodik hónapban vagyok,...

Hatodik hónapban vagyok, ilyenkor mi okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
Sajnos észrevettem hogy a babám egyre kevesebbet mozog. Úgye ez nem a vetélés első jele? Nőgyógyászom nem mond semmi érdemlegeset. Valaki tapasztalta már ezt? Mi okozhatja a vetélést a harmadik trimeszterben?
2016. jún. 22. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor koraszülés már ha beindul a szülés és nem vetélés.
2016. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Most lustább időszaka van, vagy akkor mozog mikor te alszol. Ne gondolj ilyen negatív marhaságokra és ne olvasgass a témában a neten mert minden trimeszterre van valami rémtörténet. Minden nap érezd mozogni valamennyit az a lényeg. Mindkét gyerekemnél volt ilyen. A lányomat egyszer 3 a fiamat 1 napig nem lehetett mozgásra bírni. Mégsem volt gond, szívhang rendben volt csak lustálkodtak.
2016. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűbb hogy csak a meleg miatt. Meg most már a helye is szűkebb.
2016. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ez komoly?!Azért,mert kevesebbet mozog-halkan jegyzem meg ez tök természetes,hiszen Neki is vannak pihenő-alvó fázisai,ráadásul meleg is van,Ő is belassul-már vetélésre gondolsz?!Ne már!És mellesleg ez nem vetélés,hanem koraszülés,ami azt jelenti,hogy nagyon jó esélyei vannak a túlélésre,az egészséges életre!Első baba lesz,ugye?
2016. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az első gyermekem lesz, természetes hogy nem tudom még kezelni a dolgokat.
2016. jún. 23. 00:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy új még ez az egész,de próbáld meg kezelni a dolgokat,mert ezzel csak ártasz.Neki is és Magadnak is.Nem lehet mindig a legrosszabbra gondolni!És mi lesz,ha kibújik?!
2016. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!