Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ezek után hogyan tovább?

Ezek után hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt hajnalban szörnyen fájt a hasam, gondoltam kimegyek wc-re, de láttam, véres a lepedőm. És persze a hálóingem is csupa vér. S azt nem fejteném ki, ezek után mi volt, mert gondolom nem kell magyarázni. Ekkor rájöttem: vetélés. És én össze vagyok törve. Senkinek sem merek szólni. Még a barátnőmnek sem. Orvoshoz szerdán megyek. A férjemmel mihamarabb szeretnénk új babát. Akik hasonló helyzetben vannak/voltak, mennyi idő után érdemes újra próbálkozni? Mert szeretném előre tudni, mielőtt bármit is mond a doki.

2016. jún. 27. 08:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, én is így vagyok vele.

Mi sem védekeztünk egyeltalán a vetélés és a műtét óta. Már eltelt három hónap. Biztos vagyok benne, hogy jönni fog a baba, szedem a vitamint, iszom a palástfű teát.

Bölcs a természet, és az emberi szervezet. Ha meg tud foganni, akkor már alkalmas vagyok arra, hogy kihordjam.

2016. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia!Sajnálom a vetélésed, és minden jót kívánok a továbbiakban.látogass el a Facebook-ra ha módod van rá itt a link: [link]

Én csak ajánlani tudom! :)

2016. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Menzesszel távozott a magzat?!Nem azt írtad,hogy a 4. héten voltál?Vagy valamit rosszul értettem?Mielőbbi lelki gyógyulást kívánok!
2016. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!