Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mivel lehet vigasztalni, aki...

Mivel lehet vigasztalni, aki elvetélt?

Figyelt kérdés
A nővérem egy évvel idősebb nálam, egy éve próbálkoztak, mire pozitív lett a teszt. Azonban tegnap volt nőgyógyásznál, kiderült, hogy már nem él a magzat. A férjének ma el kell utaznia munkaügyben pár napra, így áthozza hozzám a tesóm, addig se legyen egyedül. Nekem van egy 4 hónapos kislányom. Mit mondjak a nővéremnek, hogy ne fájon annyira neki?
2016. jún. 29. 06:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki le fog pontozni, de leirom nekem mi volt jo. Persze nem kell ezt mondanod, mert nagyon rideg dolog ezt mondani, de en ettol nyugodtam meg. Az orvos azt mondta, hogy ez a termeszetes szelekcio. Ezt elfogadtam es nem volt mas kerdesem.
2016. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. A fenti komment egy orvose volt, nem is varhatunk tole masmilyet szerintem. Az apukam kertesz, o pedig azt mondta, hogy a gyumolcsfan 4 kis viragbol 1 alma fejlodik ki. Ez aranyos szerintem, pont a viragokat nezegettuk amikor mondta. En megertem a gyaszolast is. Kinek mire van szuksege az segit. Szerintem is hagyd ot vezetni a beszelgetest.
2016. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!