Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab-om volt szerdán....

Missed ab-om volt szerdán. Mennyi ideig normális a menzesz szerű görcs?

Figyelt kérdés

#missed ab #menzesz szerű görcsök
2016. júl. 2. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen volt a műtét. Utána néhány napig még fajdogált a hasam. Szerintem még simán belefér.

Nekem a doki azt mondta, ha lázas lennék, vagy a vérzés nagyon erőteljes lesz, akkor menjek vissza.

Sajnálom, ami veled történt!

2016. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Ez még bőven belefér,kitartás!Ha nagyon rossz nyugodtan vegyél be fájdalomcsillapítót,görcsoldót.
2016. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem 9 hetesen volt. Vérzés épp hogy valami van. A fájdalom nem egész nap szerencsére. Csak picit megijedtem hogy a műtét napján nem éreztem semmit, de másnaptól már igen. Köszi hogy válaszoltál.
2016. júl. 2. 13:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem érzem annyira vészesnek egyenlőre hogy vegyek be gyógyszert. Köszönöm.
2016. júl. 2. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen volt, és kb. 3-4 napig görcsölgettem még utána.
2016. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden szervezet más és más ha több nap múlva is rosszul vagy menj el az orvoshoz. Hogy vigasztaljalak én rá pár hónapra megint elkezdtem rosszul lenni és elmentme mert fájt a hasam kiderült szerintük Pco menjek kezelésre hát semmi én aztán nem mentem.. rá egy évre megint rosszul voltam na akkor megijedtem mert úgy fájt a hasam azt hittem valami visszamaradt a méhembe erre akkor mondták hogy terhes vagyok nem akartam elhinni és ki is hordtam kész csoda volt ez a gyerek azóta is csodának hívjuk.
2016. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!