Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy lehet ezt feldolgozni?

Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Az első babánkat 7 hetesen veszítettük el, nem fejlődött :( ma pedig mentünk 9 hetes ultrahangra és nem élt a pici, mind a 2 missed ab- vel lett befejezve. Első baba áprilisban második ma.... Ezt nem lehet feldolgozni :,(

Mikor sikerül végre nekem is egy egészséges kisbaba :,(


2016. aug. 16. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

Nehezen


De csak halkan jegyzem meg ... Ezert sem rohantam mar 5 hetesen orvoshoz...

Ha elmegy jobb ha nem tudom h volt valami nem elem bele magam elora


Mind a 3 gyerekkel siman megvartam a 10. Hetet mire orvoshoz mentem

Ajanlom h te is tedd ezt


Es ety alapos genetikai kivizsgalas mindkettotoknek ...

Plusz neked ezy emdokrinologus

2016. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt már most én is eldöntöttem, hogy nem megyek dokihoz hamar majd amikor már biztosnak érzem 10. Hét körül, de most egy jó ideig nem akarok próbálkozni.
2016. aug. 16. 20:49
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy túl hamar lettél másodszor terhes? Régen egy vetélés vagy AB után legalább félév várakozást javasoltak. Sajnállak, de kívánom, hogy összejöjjön majd egy baba.
2016. aug. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem ezzel volt a baj :( a baba hasfalán kívül voltak a belei és ezért halt meg amit egyszerűen nem értek :,(
2016. aug. 16. 21:03
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Hasonlóan jártam. Két missed ab a 7-8. héten. Rengeteget olvastam, mi okozhatta. Csináltattam vérvételt, szűréseket, stb.

Mikor újra teherbeestem, már a pozitív teszt után rohantam Utrogestant íratni. Naponta 2*2 tablettát írtak.

És most 12 hetes terhes vagyok.


A baba nem attól megy el, ha előbb elmész dokihoz. Azért, mert valami gond van: genetikai okból, hormonhiány miatt, stb.


Ne add fel! Előbb zárjatok ki minden okot, és utána lesz megoldás is.

Fel fogod dolgozni, de idő kell hozzá.

2016. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha kivizsgaltatod magad. Elobb ugy tunik, nem. De az ket honap alatt lemegy maganban es lesz egeszseges kisbabatok!:) hajra!
2016. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hmm... Masik dolog h nagyon sok terhesseg megy el ugy h eszre sem veszed ...

Kvazi megjon csak kicsit tobb a verzes


Am az ultro sem garancia arra h megmarad a gyerek


Ha genetikai rendelenesseg van akkor jobb is h nem marad meg

Tudom kegyetlen dolog de hidd el neked es neki is jobb

2016. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szabad feladni!Pontosan tudom milyen ez,iszonyú nehéz.Az 1. baba 11.héten ment el.A 2. 26 hetesen,ezt sokkal nehezebb volt feldolgozni,már annyira a finisben éreztem magam és megtörtént.Ezek után bekattantam,pszichológus minden...neked nem kivánom ezt,sot senkinek.Most 5 hónapos a kislányom,Minden bajom feledteti.Csak összejött.Sok eröt!
2016. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem feldolgozni, de nagyon nehéz és igazságtalannak tartom az élettől :(
2016. aug. 17. 03:28
 10/17 anonim ***** válasza:

esetleg gondolj arra h még szükséged van időre h tényleg azt a gyereket kapd meg akire neked szükséged van :)


ez amolyan karmikus izé meg furán hangzik de ha azt nézem akkor lehet h tényleg így van ...


szerintem most pihentesd ezt a projektet és töltődj fel sok jó élménnyel

ne nézegess gyerekes oldalakat ne rágd magad ne beszélj róla és ha lehet ne gondolj rá

picit legyén önző és most csak a magad életét tedd jobbá


ha sikerült boldogabbak lened akkor kezd j bele újra

2016. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!