Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi okozhatta nállam szerintete...

Mi okozhatta nállam szerintetek a magzat elhalást?

Figyelt kérdés

Mar a terhesseg legeslegelejen lasabban fejlodott 8 hetesen 6 hetesnek felelt meg es azt mondtak biztos kesobb fogant stb de en tudtam h nem.."6 hetesen" irtak is a papirra hogy elo embrio. Terhessegi tuneteim nemigazan voltak en 1x sem hanytam semmi. 1x voltam nagyon rosszul epp a tescoba voltunk mikor azthittem oke idehányok de nem aztan parperc mulva elmult es ennyi volt,mint tunet ezis csak addig tartott. 8 hetesen elveteltem de az embrio akkora volt mint "6hetesen" szoval semmit se nott es elhalt. Szovettanbol semmi sem derult ki persze.

Huvelygyulladasom sajnos keson derult ki,nem tudom talan ez okozhatta.

Azt se tudom merjek e meg egyszer belevágni ebbe,hogy babank legyen a parommal,mivan ha megismetlodik?


2016. aug. 18. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szövettan nem adott magyarázatot, mi honnan tudnánk?
2016. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.


Ket-harom honap mulva lehet ujra probalkozni.

2016. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nálam is. 7 hetesen 5 hetes méret, egy hét múlva vetélés.

Most újra babát várok, es minden oké.

Ha érdekel az ok, kivizsgálást csinalhatsz magán rendelesen. A tb egy vetélés után nem támogatja.

Szerintem leginkább genetikai oka van a vetelesnek.

Én nem félek attól, hogy ezzel a babával baj van. Nagyon gyakori az ilyesmi egyébként, olvass utána.

2016. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalam is hasonlo volt. Tobb mint 6 hetesen masfel hettel volt kisebb a petezsak merete, mint kellett volna, majd kesobb mar volt embrio, de tovabbra is kisebb volt kb ket hettel, mint kellett volna. Tovabb jartam uh-ra hetente, de innen mar nem nott tovabb es a sejtheto szivhang is megszunt, vegul spontan veteltem 9 hetesen.

Ez nekem mar a masodik vetelesem volt. Az elozonel minden rendben volt kb 9 hetig, tokeletes meret es szivmukodes idoben, majd egyik naprol a masikra elhalt es 12. heten vegul mutet volt.

En az elso utan vsinaltattam egy komplex kivizsgalast maganban, draga volt, de legalabb gyors. Semmi nem derult ki, nem kaptunk magyarazatot, igy batran vagtunk bele ujra es ismet veteles lett, igaz, hogy mas volt a forgatokonyv.

Most kezdem ujra a kivizsgalast (ezuttal mar allamiban), kivancsian varom a veget. Lehet hogy mindketto "veletlen" volt.

Van mar ket egeszseges gyermekunk, veluk minden rendben volt. mar nagyobbak, de meg most sem vagyubk idosek, tehat ezekre sem foghatjuk.

Szerintem batran lehetsz optimista, az esetek donto tobbsegeben tenyleg az embrioval nem stimmel valami, az ellen tenni nem lehet. Nem altalanosjelenseg az ismetlodo veteles.

2016. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenki valaszat

Remelem enis lehetek anya valamikor :( :/

2016. aug. 18. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk ugy 3-4 verteszt erre valaszt adhatna, hogy lehetett-e anyai oka annak, hogy elvesztetted az embriot. Csak azert, hogy tobbet ne legye ilyen. De persze a gyk-s laikusok altali talalgatas se kutya.
2016. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Milyen verteszt komolyan

Ha lenne csinalnak minden vetelesnel

Veteles termeszetes szelekcio biologia szaporodastan teljesen normalis folyamat

2016. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal gyakoribb a vetélés mint gondolnád, 3 nőből egy átesik rajta. Csak nem verik nagydobra.
2016. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat azert tenyleg van egy-ket verteszt, ami kizarna bizonyos okokat. Pl.: hormontesztek vagy veralvadasi zavar stb...
2016. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A terhessegek 30 % vetelesel vegzodik a 12 het elott ez teny.

Ha tobb mint 3 vetelesed volt erdemes kivizsgaltatni addig nem

Szovettan felesleges jobban fogod magad erezni ha tudod hogy donw volt vagy 3 fule volt ??

2016. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!