Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt valakinek terhességmegsza...

Volt valakinek terhességmegszakítása a magzat betegsége miatt a debreceni klinika nőgyógyászatán?

Figyelt kérdés
Milyen munka folyik ott,hogy a szobában kell világra hozni a magzatot,akár úgy,hogy épp a másik betegnél látogatók vannak??? Vagy ez másnál hogy zajlott?Hogy tudjon magára figyelni így az ember,hogy túl legyen a testi szenvedéseken minél hamarabb??
2016. márc. 23. 07:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

"a szobában kell világra hozni a magzatot,akár úgy,hogy épp a másik betegnél látogatók vannak"


ILYEN nincs!!!!! Legfeljebb olyan lehet, hogy beindult spontán a vetélés, de akkor is az ágyat paravánnal elkerítik, ha nem tudják átvinni a mütöbe, habár ez sem igazán lehetséges.

2016. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt az információt honnan veszed?
2016. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A húgom hétfő óta ott van,csak onnan. Nem fogják elvinni csak a méhtisztításra,ezt hétfőn is és tegnap is megmondták. Paraván jelenleg nincs bent és nem volt szó róla,hogy vinnének be. Tegnap rá se néztek tágul-e,első terhessége,honnan tudja mi a menete? Rajta kívül két beteg van bent,mennek hozzájuk a látogatók.
2016. márc. 23. 07:51
 4/16 anonim ***** válasza:

Nettó hülyeség. Van egy konkrét menete. Nyilván kapott méhsztájtágítót. Laminaria. Ha az hat (van konkrét hatóideje hogy min. mennyi), viszik a műtőbe.

Nem fog a szobaban "szülni".

2016. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból írod ezeket? De legyen neked igazad.
2016. márc. 23. 08:35
 6/16 anonim ***** válasza:

A "méhtisztítás" a terhesegmegszakítás, elötte csak a méhszájnak kell kitágulnia.


Addig meg a szobában fekszik, de terméseztesen nem csinálnak semmit. Az meg hülyeség, hogy ott, a szobában kell "megszülnie" a magzatot - ilyen nincs!!!!

2016. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

# 4: Műtéttel csak korai (max. 13-14 hetes) terhességet szakítanak meg, utána valóban meg kell szülni!


Kérdező: bár konkrét tapasztalatom nincs az adott kórházzal kapcsolatban, de fontos lenne tudni, hogy hány hetes terhességről van szó. Sajnos a terhesség korai szakaszában még nem áll készen a szervezet a szülésre, ezért az orvosi beavatkozás ellenére is nagyon hosszasan el tud húzódni a vajúdás (2-3 napig simán eltarthat).

Valószínűnek tartom, hogy az utolsó szakaszban átviszik szülőszobára, el nem tudom képzelni, hogy a szobában kelljen megszülnie egy halott magzatot. Viszont pont a vajúdás elhúzódása miatt ez csak a végén esedékes, nem foglalja napokig a szülőszobát.

2016. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos nekem van tapasztalatom. Pontosan 11 éve terhességmegszakításom volt a magzat (20 hetes) betegsége miatt a debreceni klinikán. És tényleg úgy van, ahogy mondod, a szobában szültem meg a babát. Bár nekem éjszaka kezdődtek a fájások, és kora reggel lett meg a baba. Egy szobatársam volt, aki közben kiment vagy kiküldték, azt nem tudom. És utána vittek méhtisztításra. Nekem is első baba lett volna.

Sajnálom, hogy a húgodnak is át kell ezt élnie. Csak kérdezz nyugodtan, szívesen válaszolok.

2016. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8,

11 éve meg minden baba szobatárssal "egyutt" szuletett, mert egyszemelyes vajudo/szuloszoba sem volt a klinikan. Ossze sem hasonlithato a mostani allapotokkal.

2016. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

1-4-6-os válaszoló,gondolom a %-ból hogy ugyanaz a személy vagy.Kérdeztem,hogy tapasztalatból írsz-e?Ha nem miért kell okoskodni? Nyilván nem írnám,ha nem ezt mondták volna a nővérek.Ha tapasztalatból írsz,sajnálom!

7-es,köszönöm szépen a válaszod!20 hetes körül van a magzat.Igen,ezt tudjuk,hogy elhúzódhat napokig.De amint látod,csak így lesz,ahogy írtam,bármilyen megdöbbentő és hihetetlen. :(

8-as!Sajnálom én is ami veled történt!! Nem tudom itt kérdezzek vagy írhatok privátban is?

2016. márc. 23. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!