Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy létezik hogy csak 3hét...

Hogy létezik hogy csak 3hét után indult be a vetélés és semmi elözmény nem volt?

Figyelt kérdés
8hetesnek feleltek meg a méretei és most mikor beindult a vetélés már 11 hetes voltam papírom! 3hét alatt semmi jel nem utalt arra hogy baj van semmi görcs sem vérzés nem jelentkezet!
2016. aug. 28. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :( Építő jellegű válasszal nem tudok szolgálni, de megkérdezném, hogy hogyan derült ki? A szokásos kontroll során derült ki hogy már nem él?
2016. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom! Sajnos van ilyen, igen. Ha elhal az embrió nem biztos, hogy azonnal megindul a vetélés. Pont emiatt szükséges sokszor a művi befejezés. Ha elhal az embrió annak nincs feltétlen jele. Majd ha beindul a vetélés vagy ha vizsgálat alkalmával kiderül, hogy nem él.
2016. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elöször barnáztam majd vérezni keztem és elmentem orvoshoz ott pedig elmondták hogy nincs szívhang!
2016. aug. 29. 09:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sajnálom ami veled történt!Nekem 1-jén lesz egy hónapja,hogy missed ab-om volt a 9.héten.Szombaton hajnalban készültem dolgozni.Mentem mosdóba tiszta vér voltam.Szóltam a férjemnek azonnal mentünk a kórházba.Csak egy ultrahangot csináltak,és mondta az orvos,hogy kb 1-1.5 hete nem él a baba.Haza küldtek,vérzés nem volt,sem görcs.Hétfőn mentem vissza,hogy elvegyék.Testileg semmi bajom,de lelkileg még most sem vagyok rendben.Az is nagyon nehezíti a dolgot,hogy kolleganőm is terhes egy héttel fiatalabb terhes mint én voltam.Így nem tudom elengedni ezt a babát rendesen.Kitartás kívánok!Tudom nem könnyű.Vigyázz magadra!
2016. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia! En ma vagyok 9 es 3 napos terhes de nekem ma indult csak be a veteles. 8 es 5 naposan mondtak, hogy kb 7 hetesnek felel meg az embrio a merete alapjan es nincs szivhang megallt a fejlodesben. Ma indult be a veteles illetve indulgat jelenleg meg csak a szenvedes van...:(

Szoval 2 es fel hete nem fejlodik es ennyi ido kellett. Jovohet hetfoig kaptam amugy haladekot ugyhogy orulok, hogy magatol elmegy

2016. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ma kellet volna mennem ha nem.indult volna be magától 😭😭 van már egy kislányom valamivel így könnyebb! Bárcsak testi fájdalmaim lennének azok idővel elmulnak de ez soha nem fog úgy érzem 😣😣😣 még látni se láthattam egy ultrahangos képem sincs amit elrakhatnék csak a teszt! És ez még rosszabb 😣😣😣😣😣
2016. aug. 29. 17:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom😢

Tudom mit erzel..nekem sajnos a masodik vetelesem volt es most mar nem is tudom probalkozzak e meg:( A parom sem akarja van ket kislanyunk es mar 38 eves vagyok azt mondta a ket veteles utan mar ne eroltessuk ezt de en annyira vagyom meg egy babara. Szoval ez a baba volt az utolso remenyem nem tudom erdemes e meg probalkoznom de ez a gondolat, hogy ennyi volt meg nagyobb fajdalmat okoz nekem. Kitartas neked hamarosan biztosan megint babas leszel es minden rendben lesz!

2016. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amugy nekem volt kepem rola de most dobtam ki a kukaba mert annyira rossz latni, ugyhogy jobb is ha nincs keped hidd el!😢
2016. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én még csak 25éves vagyok így még azért van remény! Néha úgy érzem hogy remélem hamar sikerül majd néha oedig úgy hogy félek és még várni szeretnék! De ugye nagy korkülönbseget sem szeretnék! Persze a 3om menstruáciot mindenképp kivárjuk sőt még többet is azért! Nagyon üresnek érzem magam!
2016. aug. 29. 18:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem épp ez van. 8 hét 4 napos korában állt meg a méretek alapján, és egy hete derült ki, amikor egy kis rózsaszínes (egyik pisiléskor jelentkező) vérzés miatt bementem az ügyeletre. Most pénteken töltöttem volna a 12. hetet, holnap lesz a missed ab. Nem értem, miért várnak ilyen sokat. Az ügyeletes nőgyógyászaton, ahol "diagnosztizáltak" szept. közepére írtak ki...

Mai napon jelentkezett először erősebb vérzés, de továbbra sincsenek görcseim, most már a holnapi napot remélem, meg tudom várni ügyelet nélkül, mert nagyon jó orvost találtam. Amúgy semmi jele nem volt, múlt héten is csak az a pici rózsaszín volt, amire mindenki azt mondta, hogy nem jelent önmagában bajt. Illetve az első terhesgondozás előtti napon is volt hasonló, de akkor még minden rendben volt, méretre tökéletes, volt szívhang is.

Ez sajnos ilyen, nagyon egyéni, kinek milyen a szervezete, jelez-e bármit. A tüneteim is nekem is mentek tovább.

2016. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!