Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortuszt és missed ab-ot egy...

Abortuszt és missed ab-ot egy kalap alá venni!?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akinek már több abortusza is volt egyszerűen azért mert nem védekeztek és baba sem kellet! Nekem nem rég volt egy missed ab-om! Engem nagyon megvisel ez! Pár napja beszélgettem ezzel az ismerőssel és elégé fel idegesitet mikor azt mondja hogy át érzi hogy én mit érzek mivel többször át élte ő is! Félre ne értsen senki nem itélem el azt aki abortuszra megy! De azért ezt a kettőt ne hasonlitsuk már össze! Nem tudok ezen se tovább lépni! Az hogy valakinek fontosabb a márkás ruha mint 3om havonta kiváltson egy fogamzásgátlót vagy fontosabb a póthaj szoli mint hogy elkötese magát! Elég hiú az illető 40 felet 3om gyerekkel!Én retentően vártam hogy mozogjon èrezhesem és hogy megszülesen! Ki kellet írnom magamból mert ez elégé bánt még mindig hogy valaki saját maga dönt arról hogy elveteti a gyermekét össze hasonlítja azzal aki várta tervezte és elvesztette! Sztem ez a kettő nem ugyan az! Nagyon nem.
2016. szept. 4. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván nem egy észlény. Amikor mi 6 éve vártuk már, hogy teherbe essek, nekem azt mondta valaki, hogy neki ugyanolyan rossz az, hogy egy éve nem jön össze a 3. gyerek.
2016. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem gondolják át más fájdalmát azt gondolják hogy az ő fájdalmuknál rosszabb nincs! A te eseted sem össze hasonlítható hisz neki ott volt már 2 szépség míg te 1et szerettél volna! Szomorú 😣😭😭
2016. szept. 4. 15:12
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Csak az a kérdés, milyen ismerős? Ha nem muszáj, én a helyedben a továbbiakban nem tartanám vele a kapcsolatot.
2016. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Elég közel ált hozzám én támogadtam mindig mindenben és ezt kaptam tőle 😣 és igen azóta probálom elkerülni és nem is keresem a társaságát!
2016. szept. 4. 15:20
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon buta no, ne foglalkozz vele.

Mar eleve akinek ilyen hobbi az abortusz, hat en elgondolkoznek a kapcsolatunkon.

2016. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Ostoba egy nő, főleg 40-en túl. Leépíteném vele a kapcsolatot.
2016. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezen vagyok én is!! Nagyon megbántot most ezzel 😣 nem elég a fajdalmam még majdnem én sajnáljam őt 😭
2016. szept. 4. 15:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Neki kellene megmondanod, hogy mi a véleményed, mert addig nem lesz jobb neked, itt a gyk-n nincs megoldás, vele kell lerendezni a dolgot.
2016. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azon màr túl vagyunk de még így is bennem van a tüske.....
2016. szept. 4. 15:48
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Nézd, ő hülyeséget beszélt, én ezt akkor megmondtam volna neki, hogy mit képzel, szórakozásból, kapartat, öli neg a saját gyerekeit, te viszont ezt nem önszántadból akartad. A kettő nagyon nem ugyanaz. Ezek után valószínűleg nem akarna velem barátkozni. Ti még szeretnétek?
2016. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!