Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Májusban volt missed. Ab....

Májusban volt missed. Ab. műtétem sajnos a 11. héten. Két hónapja újra próbálkozunk, de eddig még nem sikerült. Mintha a menstruációm is változott volna (mennyiség), viszont 27 napra, szinte pontosan megjön. Jár valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem márciusban volt missed... megváltozott a ciklusom minden szempontból... és azóta sajna hiába próbálkozunk :(
2016. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! Nekem januárban volt, azóta darabos a mensim és sokkal kevesebb általában egy tisztasági elég 1 napra, nem tud rá mit mondani a dokim:( el vagyok keseredve nagyon én is, azota nem jön össze a baba pedig nálam van a baj mert férjemet elküldtem spermavizsgálatra és minden oké most keresek egy másik orvost pedig az enyém is nagyon jo volt:(nekem amugy 31 napos volt de ma megjött 25 napra... uh nem értek már semmit
2016. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, amúgy neked mit mond az orvos h mi lehet a probléma?
2016. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmi probléma az orvosom szerint.A méhnyálkahártya 6 mm-es,semmi kóros nem látható.Türelem...ezt kéri, mondja.Szerintem jogosan.mindenkinél más, míg visszaáll a szervezet, kinél hosszabb, kinél rövidebb.Az előző terhességem is kb.1 év alatt sikerült. :) Elkeseredve nem vagyok és nem szabad "rágörcsölni" sem...ez is nagy igazság.
2016. nov. 17. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!