Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 16 hetesen vetélés! VOLT...

16 hetesen vetélés! VOLT VALAKI HASONLÓ HELYZETBEN?

Figyelt kérdés
16. Héten nem volt szívhang.Megkelett szülnöm! Ami borzalmas volt! Azóta eltelt pár nap,és beindult a tejtermelés.Tej lenne de baba nincs! Felfoghatatlan.Van köztetek olyan akinek hasonló mostanában? Kiderült hogy mi okozta?? Még várom a szövettani vizsgálat eredményét,talán választ kapok a kérdéseimre?! Köszönöm ha írtok!
2016. júl. 24. 17:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Ne haragudj volt valami tünete vérzés bármi?
2016. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Fogad őszinte részvétem első voltam
2016. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm kétszer is járt így, és sógornőm is egyszer... :( Valami fekrtőzésre gyanakodtak minden esetben, valami náthaféle, egyszer bárányhimlős volt a nagyobbik éppenakkor, bár anyuka meg már volt, szóval nem kellett volna, hogy gond legyen... De igazából nem tudja senki a tutit. Mindkettejüknek lett utána még gyerekük, úgyhogy azon nem kell kattognod, hogy alkalmatlan lennél kihordani egy gyereket, csak iszonyú peched volt.

Nagyon sajnálom, tudom, milyen nagyon rossz most neked!!!

2016. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Èn tavaly a 35. héten jártam így. Szavak nincsenek, hogy mit èltem át. Már megvolt minden és be volt rendezve a szobája. A szövettani vizsgálatból nekünk kiderült, hogy miért tortent így nem kellett különböző vizsgálatokra menni.
2016. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Semmi előzménye nem volt.Csak mentem a terhes gondozóba ahol doplerrel néztek szívhangot ,de nem talált az orvos.Azt mondta hogy jól elbújt,de nézzünk egy Uh-t..Ott már egyértelműen látszott,hogy nem él.Azóta is ezeket a perceket élem át.Nem tudom elfogadni,felfogni.Részvétem,mindenkinek aki hasonlóan jár.Sajnos nem tudok mit kezdeni magammal.És ráadásul még a tej is beindult.Testileg lelkileg szörnyű ez.
2016. júl. 24. 18:09
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
Tejapasztasra nem kaptál gyógyszert a nőgyógyásztol? Amugy te is tudsz venni a patikában. A neve utrica urens ch 30 tejapasztasra. Ez homeopátiás gyógyszer de nekem hatott.
2016. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Kaptam,Norcolutot de úgy érzem hogy nem használ.Szerdán történt a dolog.Azóta napról napra rosszabb és jobba fáj a mellem! Talán még korai hogy hasson a gyógyszer? Vagy nem tudom mennyi idő ez!
2016. júl. 24. 19:07
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem tudok sajnos tanácsot adni, de le szeretném írni hogy rettenetesen sajnálom, őszinte részvétem. :(
2016. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Kolléganőm lánya járt így. Neki be is indult a szülés és szó szerint kipottyant szegényből a baba a korhazi folyosón. Neki is beindult a teje hiába kapott gyógyszert, majdnem mellgyulladása is lett, hideg vízzel borogatta napokig. Nála egy felszálló hüvelyi fertőzés okozta a bajt, ami aztán megrepesztette a burkot.

Nagyon sajnálom ami veled történt!

2016. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza es kerj rendes gyogyszert (Bromocriptin), nekem azonnal hatott, be se indult (nem halott magzatot szultem, csak ismerem a gyogyszert).
2016. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!