Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kettőnknek egy kiló krumplit...

Kettőnknek egy kiló krumplit szoktam csinálni, amit ált. El is fogyasztunk egy étkezésnél max. Egy kicsi marad még belőle. Nagyon belesek vagyunk vagy másnál is hasonló mennyiség fogy?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 09:07
 1/6 anonim válasza:
Mi is ketten vagyunk nekünk több elfogy!
2010. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csinálsz belőle. Sült krumplinál nálunk is elfogy annyi, sőt tócsninál még több is:)
2010. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk bőven elfogy.
2010. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is nagyon krumplisok vagyunk, természetesen mi is bőven elfogyasztjuk az általad leírt mennyiséget, csak mi még azzal is tetézzük, hogy egy nap van mikor háromszor is krumplifélét eszünk, annyira szeretjük. Persze mindig más formában.
2010. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En soha nem mertem meg, de szerintem tobb mint egy kilo, de neha nem is eleg, ettol fugg milyen formaban fogyasztjuk.
2010. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Általában minden kajához ennyit veszek,de akkor megnyugodtam,hogy nem mi vagyunk a belesek ált. mindenki ennyit eszik :)
2010. febr. 17. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!