Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni 4. héten...

Missed ab utáni 4. héten pontosan megjön?

Figyelt kérdés
Sziasztok, holnap lesz 4 hete, hogy volt a műtét, és a doki azt mondta, hogy a 4. héten szépen megjön.. De egyelőre semmi jele. Ezt úgy kell érteni, hogy kb a 4. hét környékén, vagy ezen a héten meg KELL jönnie?
2016. okt. 3. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Majd megjön. Időbe telik, mire a hormonok helyre állnak és rendeződik a ciklusod.

Nekem 5 hét után jött meg.

2016. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is 5-6 hét kellett, utána 31 napra állt be, most mindenfélét kapok, sikerült 27-re lecsökkenteni és 15 napos lett a luteláris, de 9 hónap alatt sikerült ez sajnos :( egy ideig peteérésem volt, a hőgörbémből jöttem rá hogy valami nem stimmel:(
2016. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell ekkor megjonnie. 4-8 het kozott szokott, de van hogy tobbet kell varni.

Nekem ket vetelesem volt, mindketto utan eleg hamar volt peteeresem es ra ket hettel meg is jott. Az egyiknel a mutet utan 31 nappal, a masiknal spontan veteles volt es 29 nappal kesobb jott meg.

De ez nagyon valtozo.

2016. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 30 nappal a műtét után jött meg, de a doki azt mondta, a 8 hét is még normális, addig nem kell aggodnod.
2016. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell még megjönnie. Nekem azt mondták, hogy kb. 6 hét. Az elsőnél végül 7 hét lett, a 2-nál meg 5 hét.

Nem is nagyon értem, miért mondtak neked 4 hetet, ritka azért, hogy egyből beáll 28 napra, idő kell azért, hogy rendeződjön. Szóval ne aggódj, van még időd.

2016. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. okt. 4. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy missed ab ?! Ennyire azért ne degradáljunk már le egy emberi élet kioltását ! Írjuk bátran le ha már így cselekedtünk, hogy ABORTUSZRA MENTEM MERT FELELŐTLEN VOLTAM ÉS KIOLTOTTAM A SAJÁT GYERMEKEM ÉLETÉT. Normális-e, hogy nem leszek anya, helyette inkább attól aggódom már négy héttel a gyermekem meggyilkoltatása után, hogy van e vagy nincs menstruáció? Hát, látszik, hogy halvány végbélgáz buborékod sincs arról mennyire tisztelni és szeretni kellene azt amit életnek hívnak. Annál szentebb dolog nincs, ebben nincs olyan hogy jaj besikerült egy gyerek. :(
2016. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te normális vagy? Neked már agyadra ment az abortusz-ellenesség.

A missed ab azt jelenti, hogy elhalt terhesség miatt kellett megműteni. A műtétet tekintve az eljárás valóban megegyezik a rendes abortusszal, csak itt egészségügyi oka van a műtétnek.

2016. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7,mit képzelsz magadról !!!!

Másfél évig várt babánkkal beindult a vetélés, de nem fejeződött be,inkomplett vetélés miatt műtétre volt szükség!

Hogy jösz ahhoz, hogy mások felett itélkezz, főleg úgy, hogy fogalmad sincs arról, miről van szó.

Örülj neki egyébként, hogy nem tudod, mi a missed ab. Az abortusz szó orvosi értelemben nem csak a mesterséges, hanem a spontán eseményekre is vonatkozik.

2016. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben sajnálom és mélységes tragédiának tekintem. Csak kissé agyamra ment, hogy itt minden második lány arról beszél, hogy mennyire nem szeretne babát és mennyire terhére van, hogy terhes lett. Ne haragudj, szívből sajnálom mert nagyon gyermek és családcentrikus gondolkodású vagyok.
2016. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!